Treść opublikowana przez MaGGu
-
A3 by MaGGu
Mam regulacje twardości więc mogę sobie dowolnie ustawić charakterystykę zawieszenia. Ogólnie auto na sprzedaż Zapraszam
-
A3 by MaGGu
Samochód pali ok 6-7 litrów. W trasie można spokojnie dojść do 5 litrów. Tak więc spalanie bez zmian. Wiadome, przy ogniu pali ok 8-9, ale kto jeździ ogniem non stop keżor, pamiętam Miałem wtedy ok 130KM
-
A3 by MaGGu
Wygląda już tak od ponad pół roku
-
A3 by MaGGu
Na Zwykłych oponach 14,77 Pomiar robiony TAG.
-
A3 by MaGGu
Dawno mnie Tutaj nie było Małe odświeżenie tematu. Z ważniejszych rzeczy wjechała: - Nowa sprężarka Gt17/22, jakieś 8 miesięcy temu - Kompletny przedni zderzak z S3 - Gumowe elementy zawieszenia z poliuretanu, plus łapa silnika. - Słupek z dodatkowymi wskaźnikami własnej roboty. - Chłodniczka Oleju z ARL - Zawieszenie Koni Kit sport 1130 z regulacją siły tłumienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no problem Ociepli się to się umówimy na opolskiej na jakieś ścigańsko Pochwal sie ile masz 0-100?? pewnie z pół minuty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Macie dziś tego spota ?? Może zaglądnę jeśli można... Pozdro
-
A3 by MaGGu
Znaczek był jak go kupiłem. Poprzedni właściciel miał fantazje. Teraz leży w garażu na półce.
-
A3 by MaGGu
do 190-200KM wystarczy ten zestaw co u mnie. Skrzynia seryjna, jakoś daje rade. Jedynie już dwa przeguby wewnętrzne wymieniałem, pierwszy siadł, bo miał prawo ( 270 tys km ) a za drugim razem z mojej głupoty
-
[INNE] 8P by Miro
Samochodzik robi ok 7.1 sek do 96km/h Według Gtech na niezbyt równym asfalcie. Myślę ze 7 sek jest do złamania. Czas na 400 metrów to ok 15,4 sek z pełnym bakiem paliwa.
-
A3 by MaGGu
pierw odpowiedz sobie na pytanie, jaka moc Cie zadowoli.
-
co robić żeby nie przedobrzyć???
http://www.a4-klub.pl/smf/a3_by_maggu-t52676.0.html zapraszam. EOT
-
A3 by MaGGu
eheh zalej porządny płyn do spryskiwaczy bo Ci zakopcie przednią szybę, tej Twojej eseczki
-
co robić żeby nie przedobrzyć???
to już nie Masters Katowice, a DYNOSOFT oddział Katowice. Programy robi Aligator. Myślę że nie trzeba go przedstawiać. Tak samo jak i ja jak i Miro ma robiony program i nie tylko u Aliego. Szczerze polecam. www.dynosoft.pl Wykresy w dziale moje auto. Miro jak i ja mamy Audi A3.
-
A3 by MaGGu
eheh nie tylko Tobie Ciężko kupić kompletny zderzak z S3 do 8L...
-
A3 by MaGGu
Ważyć nie ważyłem. Ma ważyć podobno ok 1280kg. Jeździ jako tako G-tech pokazał najlepszy czas 6,7sek do 96km/h. Dużo zależy od nawierzchni. [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________
-
A3 by MaGGu
Witam. Oto mój dupowóz Audi A3 1998 rok. W moich rękach od 3 lat Seria 1.9 Tdi AHF 110KM i 235 NM. Po zakupie wyglądał tak : po jakimś tam czasie wjechały Felgi z TT 17" oraz tylne lampy Clear Później obniżenie zawiasu. Springi H&R -35mm oraz amorki Bilstein B4 sport. Przyszedł czas na inne felgi. Felgi z S3 17" oraz tylko lampy poliftowe W środku pomalowany kokpit wraz z rączkami w boczkach drzwi na czerń, wzorem S3 Nowe fotele z Ambition z Polifta Droga na I ogólnopolski zlot A3-club.net w maju 2008 Przyszedł czas na poważniejsze modyfikacje mechaniczne Pierwsze zamontowałem IC z ARL-a z przespawanymi boczkami z Aluminium. Ciężko było go upchać pod seryjny zderzak, ale się udało. Pierwsza wizyta u Aligatora na strojenie tego co siedziało pod maską, i wyszło to : Wymiana sprzęgła na zestaw VR6 i odlężony jednomas i kolejna wizyta u Wojtka na poprawki i wyszło to: Po pierwszym hamowaniu ze strojenia z drogi wyszło 187 KM i 385 Nm. Po 7 Hamowaniach na hamowni wyszło optimum to ci widać na wykresie. Aktualny Setup silnika to : - Turbo ARL - Wtryski 230-tki by Aligator - IC ARL wraz z orurowaniem by Skapol & MaGGu - Kolektor ssacy AWX - pompa wtryskowa 11mm - Brak Katalizatora - Brak EGR - sprzęgło VR6 z odlezonym kołem jednomasowym - soft by Aligator - olej Motul 8100 X-cess 5W40 - dolot od filtra powietrza do Turbo z nierdzewki Auto jakoś jeździ Kilka aktualnych fotek na ostatnich fotach widać ze znalazł się daszek z S3 Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Mam na imię Marcin. Jestem posiadaczem Audi A3 1.9 Tdi Pozdrawiam