Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z buczeniem pompy


galka90

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Nie zauważyłem identycznego tematu więc opisze swój przypadek. Moja pompa zaczęła buczeć więc postanowiłem ją wymienić. Po wymianie miałem bardzo zapowietrzony układ i nie mogłem go odpowietrzyć. ostatecznie znalazłem nieszczelność i układ jest odpowietrzony, ale pojawiły się inne problemy. na wolnych obrotach brak jest wspomagania dopiero na około 1100obrotów wspomaganie powraca. pompa na wolnych obrotach jest cicha natomiast na wyższych rzęzi. Słychać ją także przy skręcaniu i już nie wiem czego się czepić. Mam też podejrzenie że pompa zamiast 120bar ma 110bar, ale czy różnica powodowałaby buczenie pompy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to oryginał ale firma skv niby produkt niemiecki


No i po trzech dniach roboty, dwóch pompach i godzinach w necie wiem co jest. Po pierwsze i najważniejsze nigdy więcej tanich podróbek. Firma skv to szmelc. Pompa była nowa a od razu zepsuta. Ostatecznie dzisiaj wziąłem pompę ze szrotu 8E0145155E króciec jest troszkę inaczej ale pasuje i jest cicho. Straciłem kasy czasu i parę włosów przez głupią pompę notabene nie pasującą do mojego modelu bo byłą 110bar a sprzedawca twierdził, że pasuje po czym jak się z nim pokłóciłem stwierdził, że u jednych 3.0 pasuje u innych nie szok. Masakra nie polecam w kwestii pomp żadnych tanich zamienników tylko porządne firmy i kropka!!!

Edytowane przez galka90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...