Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi-A4-B8-2010-Multitronic


Majos2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam okazje kupic audi 2.7 Tdi b8 z rocznika 2010 z automatyczna skrzynia Multitronic. Auto sprowadzone z niemiec z przebiegiem 150tys. Wiele czytalem o tym samochodzie i sam juz naprawde nie wiem czy kupno tego auta to dobry pomysł.Głownie z powodu automatycznej skrzyni biegów ,sporo nie ciekawych opinii na temat Multitronic'a. Częste awarie ,drogie koszty napraw itp. Ale tez jest kilka plusów takich jak dobra dynamika i przyjemnosć z jazdy. Dlatego chcialbym zasiegnac opini fachowcow i uzytkownikow tego modelu jak to jest w rzeczywistosci.Czy to faktyczynie bardzo awaryjna skrzynia multi??? Czy ten rocznik i model ma problem z multi??Prosze o wasze opinie bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taki dylemat ale się zdecydowałem i jestem z tej skrzyni bardzo zadowolony.

Jak do tej pory na forum nie było zbyt wiele awarii tej skrzyni w B8 (chyba 2 czy 3 osoby pisały o problemach lub awariach).

Jeśli przebieg pewny, to sprawdź auto na serwisie i można brać. Przed zakupem warto sprawdzić czy olej w skrzyni był wymieniany zgodnie z zaleceniami co 60 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...