Montaż Concert II

Woo_chuck

Witam,

W mojej B5 1999r ( po lift) mam nie oryginalne radio + te boczne zaślepki, które nie domaga i chce je zastąpić radiem Concert II . Głośniki przód i tył w półce podłączone nie pod radio, a pod 6 kanałowy wzmacniacz Alpine w bagażniku + subwoofer.

I teraz pytanie:

Czy jak zamontuję radio Concert II+ emulator USB/SD (w schowku) + RCA wyprowadzone z radia przejściówką z mini iso wszystko będzie działało? Radio podpasuje pod otwór montażowy i nie będzie jakiś cyrków z podłączeniem?

Wiem, że można kupić inne radio, może i lepsze, ale mam teraz nie oryginalne i mi się całokształt nie podoba. Radio plus te zaślepki wygląda jak tania przeróbka, wolę oryginał.

Dzięki

Już obczaiłem, że przypasuje mi te bez srebnej ramki na górze z zaokrąglonymi narożnikami jak to np:

Pytanie tylko, czy sposób podłączenia spowoduje funkcjonowanie tak jak bym sobie tego życzył?

tez sie właśnie zastanawiam na założeniem czegos takiego w swojej b5 ale z tego co sie orientowalem,to pomijawszy temat ze rozni sie ramka tak jak pisales to jest jeszcze kwestia typu pociagniecia zasilania do podswietlenia przyciskow , to ze niby po 0,5 godziny sie samo wylacza,raz podzamianianie kabelkow zeby rds wyswietlalo na fis-ie

ogolnei podpinasz i gra,sprawdzalem u siebie i wszystko cacy ale tak jak pisalem

-podswietlanie przyciskow

-samoczynne wylaczenie

-wyświetlanie na FIS

.Jeśli ktos temat przerobił całkowicie i smiga to takze prosiłbym o jakiś instruktarz .

Pozdro all.

Edytowane przez booolek