Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustaaiwnie lamp gdy brakuje już zakresu regulacji. HELP


Cpt.Ryan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem wczoraj dwie nowe lampy Depo i mam poważny problem. Jak je ustawić by świeciły tak jak powinny, gdy regulacja się już skończyła? Lampy świecą z 6m przed auto, i siedzą na tyle mocno we wnęce, że ich nie naciągnę na śrubach, aby coś poprawić. Może podgiąć mocowanie soczewki?

Macie jakieś inne pomysły?d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w miejscu gdzie są silniczki jest sztywne mocowanie odbłyśnika może to blokuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy pisali koledzy o tych lampach żeby nie kupować bo nie da sie ustawić...

No skoro przy poprawnym montażu nie da sie ich ustawić to nic sie raczej nie da zrobić, może byłaby możliwość oddania ich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja wgl nie zamontowałem na razie silniczków, bo w starych lampach też nie miałem. Jak zamontuje siniki to też coś podciągnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie bo wkładałem depo do poprzedniego auta parę lat wstecz, ale wydaje mi się że właśnie te mocowanie odbłyśnika blokowało ustawienie bo było na sztywno bez żadnej regulacji góra-dół. Ja od razu włożyłem silniczki i generalnie problemu nie było z ustawieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkładałeś też Depo do B5 jak ja? Okej, to musze kupić silniczki, wiesz może czy silnik musi być tylko od b5 czy może być od innego audi, albo nawet z auta innej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wkładałeś też Depo do B5 jak ja? Okej, to musze kupić silniczki, wiesz może czy silnik musi być tylko od b5 czy może być od innego audi, albo nawet z auta innej marki?

zanim kupisz sprawdz jak to wygląda w lampie, nie do końca jestem pewny tego że jest przyczyną, ewentualnie niech się wypowie ktoś kto wkładał depo. Silniczki od skody fabii pasują :wink:

Edytowane przez Malec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej zaraz zamawiam. Jestem tylko ciekaw czy jeżeli regulacja jest już na maxa toczy siniczek jeszcze ją pogłębi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...