Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.9 TDI AFN] logi


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Turbinka mimo, że sztanga chodzi dobrze, może działać nieprawidłowo. Kwestia uszkodzonych wirników, może zawór ? Sprawdzałeś czy jest szczelny ? Odłącz wężyk prowadzący od turbiny do N75, potem weź i zaciągnij powietrze ustami, zobacz czy wciągniesz sztangę do końca.

Sprawdź czy nie przytkany przewód od dolotu do ECU, przedmuchaj go, sprawdź szczelność dobrze.

Wszystkie te zabiegi i tak nie wykluczą walniętej suszarki... jest szansa, że po prostu pomogą jeśli gdzieś tam leży przyczyna.

Witam mam pytanko co może być w turbinie nie tak jeżeli sztanga chodzi prawidłowo , czy w takim wypadku można wykluczyć sławetne kierownice ??

Zacytowales Sprintera, ktory napisal co moze byc nie tak i jeszcze pytasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowales Sprintera, ktory napisal co moze byc nie tak i jeszcze pytasz??

w sumie masz racje przepraszam ale jakoś tak czytając tą wypowiedz o uszkodzonym wirniku to wydawało mi się ze z tego nie było by przeładowania a raczej za małe ciśnienie to tak na chłopski rozum (nie fachowca) . U siebie mam taka dziwna sytuacje, ze nie mam żadnego błędu w pamięci a auto nie jedzie ale już nie będę zaśmiecał idę zrobię jakieś porządne logi może ktoś coś z nich wyczyta [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 20:24 _________________________________________________Witam

Zrobiłem logi dynamiczne według nich ewidentnie widać ,że przepływka na śmietnik.Mam tylko prośbę aby ktoś potwierdził czy mam rację i ew. czy coś jeszcze nie siada z góry dziękuje.

logqg9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz racje ale mogles zalozyc wlasny temat.

Wogole to tam powietrze przechodzi przez ta przeplywke?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz racje ale mogles zalozyc wlasny temat.

Wogole to tam powietrze przechodzi przez ta przeplywke?? :polew:

Hi

Z tymi tematami to na każdym forum inaczej patrzą

a ja nie jestem zbyt dobry w pisaniu postów ;)

po prostu z początku sobie wkręciłem ,że turbo przeładowuje stąd to podpięcie

ale do rzeczy dziś nadarzyła się okazja podmienić przeplywke z innego auta, efekt masakryczny auto diabeł ;] aż żal było potem oddawać zaraz zamawiam nową ;)

Dziękuje za tak szybkie odpowiedzi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowales Sprintera, ktory napisal co moze byc nie tak i jeszcze pytasz??

w sumie masz racje przepraszam ale jakoś tak czytając tą wypowiedz o uszkodzonym wirniku to wydawało mi się ze z tego nie było by przeładowania a raczej za małe ciśnienie to tak na chłopski rozum (nie fachowca) . U siebie mam taka dziwna sytuacje, ze nie mam żadnego błędu w pamięci a auto nie jedzie ale już nie będę zaśmiecał idę zrobię jakieś porządne logi może ktoś coś z nich wyczyta [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 20:24 _________________________________________________Witam

Zrobiłem logi dynamiczne według nich ewidentnie widać ,że przepływka na śmietnik.Mam tylko prośbę aby ktoś potwierdził czy mam rację i ew. czy coś jeszcze nie siada z góry dziękuje.

logqg9.th.jpg

kierownice w turbulum sie przycinaja .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...