Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozładowany nagle akumulator, miganie świateł


adamlass

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał mnie dzisiaj taki nietypowy problem. Próbowałem odpalić auto (wcześniej w ciagu dnia jeździłem nim normalnie chociaż zauważyłem, że odpala w tym dniu słabiej) i cisza, najmniejszej nawet próby rozruchu. Nie udało się nawet odpalić z kabla. Co mnie jednak zdziwiło, w międzyczasie (w zasadzie od zakupu) po wyłączeniu samochodu słychać było szum z głośników (Bose). Poza tym, po zamknięciu samochodu, po około 30 sekundach, pojawiało się jednorazowe mignięcie światłami mijania (przód i tył). Mam powyższe przypadki łączyć to z rozładowaniem akumulatora, czy po prostu akumulator jest stary (nie wiem ile ma lat) i nie zawracać sobie głowy? Czytałem o rozładowaniu akumulatorów przez RNS-E ale nie wydarzyło się to z dnia na dzień. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak padl .palil normalnie nagle zonk,jedz gdzie sprzedaja akumulatory to ci sprawdza pod obciazeniem tylko najpierw podladuj go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w innym aucie albo inny u siebie. Też bym stawiał na aku. Zima idzie, więc zaczyna się na nie sezon. Szukaj powoli czegoś nowego, na ten silnik to 77 Ah, 770 A (077624Z), na zimę spory prąd rozr. nie zawadzi. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...