Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana głośników seryjnych


siwcio3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chcę zmienić swoje car audio, mam radio concert plus i ze względu na wygląd konsoli nie chce innego. Co sądzicie o głośnikach hertz dsk 130 i dcx690? A może polecacie coś innego, co macie w swoich autach? Pytanie czy to ma sens do tego seryjnego radia?

Szukałem, ale na telefonie nie jest to łatwe, jak to jest z tym wzmacniaczem z tyłu w systemie nokia? Jakbym wymieniał głośniki z tyłu to po prostu podmieniam je i zagra? :)

Da radę w ogóle dołożyć do przodu wzmacniacz, coś na wzór systemu bose'a z naszych audic i czy ma to sens?

W domu mam dobre granie i nie wystarcza mi seria z audi.. dzieki z góry za pomoc!

Edytowane przez siwcio3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu mam DSK130 i no gra to raczej średnio, nie wiem czy nie lepiej się zabawić w dystanse pod 16 cm głośniki, z drugiej strony nie mam jeszcze zamonrowanego zestawu na tył więc może jako całość z DSK 165.5 będzie to jakoś grało, czas pokaże ale póki co same DSK130 grają tylko troszkę lepiej od serii, jeśli przeniesiesz więcej mocy na przód to zaczynają pierdzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś podłączyłem aux do concert plus, do tego wgrałem mod do telefonu z przetwornikiem wolfsona extreme sound i viper i głośniki w półce dają tyle bassu, że je zregeneruje i zostawiam! Teraz tylko wyciszenie i pomyślę nad 16 w przednie drzwi :) tylko mogłoby go grać głośniej, ale to pomyślę o DAC'u usb do telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw sie w 130 bo nie odczujesz jakiejs wielkiej roznicy w dzwieku. Wrzucaj 160/165. Dystans dobre wygluszenie i zagra dobrze nawet na ori radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...