Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa lewy samopoziom


krisuumax

Rekomendowane odpowiedzi

8113c5fa64d66fbdd18c1f29984c0aee.jpgb50ddba8a5afe4ac743855556f33d989.jpg

Cześc, na początku wiem, ze to nie A4, ale Mam nadzieje,ze ktos mi pomoże. Mam A3 8P oryginalny xenon. Jakiś czas temu zauwazylem,ze prawa lampa bije mi za nisko. Wiec uznałem, ze wyreguluje śruba nad lampa, podjechalem równo pod ścianę, włączyłem xenon i reguluje po kilku obrotach kluczem koleczko sie kręci, i nagle przestalo obracać sie to drugie kółeczko niżej. Sprawdziłem na drugiej i kręcić sie powinno wraz z tym obrotem klucza. Włączyłem VCDS i nagle blad pokazało na FIS. Wszedłem w basic settings, włączyłem xenon, grupa 001 i na status mam Adjustment a na ostatnim okienku No Invalid.Jest możliwe,ze mogło to kółko wypaść ze złączki od regulacji i to bedzie powód,ze nie działa regulacja podczas robieni w VCDS, i wali błędem na fis. Dodam,ze przed tym jak chciałem ustawić wysokość światła było ok a teraz regulowaniem na początku to podczas włączania xenonu silniczki ustawiały sie same a teraz juz nie. Lewa podczas Testu idzie do góry i wraca oraz ustawia sie równo, prawa stoi. Ma ktos jakiś pomysł co moze być ?. Dzieki

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krisuumax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...