Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuranie w silniku na parkingu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam 2,0tdi caga multitronic, chcialbym prosic o diagnoze. Gdy skrzynia na P dochodzi z silnika nierownomierne, chrobotanie szuranie.Po przelaczeniu na D szuranie ustaje jednak zmienia sie charakterystyka pracy , motor chodzi rowniej ale slychac jakby maly opor w pracy. Sama skrzynia pracuje super. Przebieg 280tys, dla znawcow tematu zdiagnozowanie mojego problemu pewnie nie bedzie problemem.pozdr

Opublikowano

Witam mam 2,0tdi caga multitronic, chcialbym prosic o diagnoze. Gdy skrzynia na P dochodzi z silnika nierownomierne, chrobotanie szuranie.Po przelaczeniu na D szuranie ustaje jednak zmienia sie charakterystyka pracy , motor chodzi rowniej ale slychac jakby maly opor w pracy. Sama skrzynia pracuje super. Przebieg 280tys, dla znawcow tematu zdiagnozowanie mojego problemu pewnie nie bedzie problemem.pozdr

Czy po zagrzaniu silnika objawy ustępują?

Opublikowano
  • Autor

Witam mam 2,0tdi caga multitronic, chcialbym prosic o diagnoze. Gdy skrzynia na P dochodzi z silnika nierownomierne, chrobotanie szuranie.Po przelaczeniu na D szuranie ustaje jednak zmienia sie charakterystyka pracy , motor chodzi rowniej ale slychac jakby maly opor w pracy. Sama skrzynia pracuje super. Przebieg 280tys, dla znawcow tematu zdiagnozowanie mojego problemu pewnie nie bedzie problemem.pozdr

Czy po zagrzaniu silnika objawy ustępują?

Witam mam 2,0tdi caga multitronic, chcialbym prosic o diagnoze. Gdy skrzynia na P dochodzi z silnika nierownomierne, chrobotanie szuranie.Po przelaczeniu na D szuranie ustaje jednak zmienia sie charakterystyka pracy , motor chodzi rowniej ale slychac jakby maly opor w pracy. Sama skrzynia pracuje super. Przebieg 280tys, dla znawcow tematu zdiagnozowanie mojego problemu pewnie nie bedzie problemem.pozdr

Czy po zagrzaniu silnika objawy ustępują?

Nie ma roznicy, raz żecholi bardziej raz mniej

Opublikowano

Ja mam tak samo, ale po rozgrzaniu silnika ten objaw prawie nie występuje. Przebieg mam sporo mniejszy bo 110 tys.

Dodatkowo na zimnym silniku wewnątrz auta czuć drgania. Nie ustaliłem jeszcze przyczyny ale stawiam na koło dwumasowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.