Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 18", jakie oponki?


Adamv

Rekomendowane odpowiedzi

no nie ten dzial i chyba za mala szerokosc opony na taka fele /// a pozatym to 9.5 cala to powinieneś miec ranty w nadkolach wyciagniete ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:spam::wallbash: przenies ktos to bo sie zacznie glupia gatka ... naciagac to mozna ... :decayed:

Kolego sam zaczynasz głupią gadkę :evil: Nie masz nic do powiedzenia ..to zastosuj złotą zasadę ..milcz :nose:

Jesli naciągniemy oponkę na za szeroko felgę wtedy bedzie to tez poprawnie stylistycznie ..cultstylowo :naughty:

Może o to chodziło ..autorowi tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli opona bedzie taka zaokraglona? :mysli: wg mnie to pasuje do golfa I i II czy czegos takiego na malych felgach i mocnej glebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to kolega Kunio miał delikatne"naciągi" na 17 ..i jeszcze ktoś ..i powiem , że wyglądało to całkiem nieźle :good: Mnie to sie podoba :kox:

Tylko nie można przesadzić z oponką bo istnieje ryzyko , że może sie ześlizgnąć z felgi :wink4:

Napisz jeszcze jakie masz ET w felgach i upewnij sie czy nie bedzie ocerać o nadkola bo 9,5 to już szeroka felga :good:

A i jak te felgi wyglądają ? Mają rant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et50, rant jest. chce je kupic, kolega ma do sprzedania, ale jego oponki sa nie do przyjecia dla mnie, trzeba innych poszukac. na tych 40, tak naciagnietych boje sie, ze przejade kilka miesiecy i beda do prostowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et50, rant jest. chce je kupic, kolega ma do sprzedania, ale jego oponki sa nie do przyjecia dla mnie, trzeba innych poszukac. na tych 40, tak naciagnietych boje sie, ze przejade kilka miesiecy i beda do prostowania

Radził bym zasadzić te fele i przejechać się kawałek..czy nic nie ociera :good:

9,5 to juz nie taka wąska felga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...