Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobry mechanik Iława


banito

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chłopaki za tydzień przeprowadzam sie do Iławy i robie sobie rozeznanie miasta i moje pytanie do was czy znacie jakiegos mechanika godnego polecenia?wole wiedziec gdzie na spokojnie w razie awarii moge oddac swoje audi i ze naprawa bedzie wykonan sumiennie i zostanie wykonana rzetelnie.

Z góry wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, Tom-Dan biorąc moje lupo 1.8turbo kompletnie nie poradził sobie z zakresem prac,

auto u nich przestało miesiąc czasu, po wielokrotnym upominaniu zrobili tylko najprostrze rzeczy, z brakiem ciśnienia sobie nie dali rady, a autem na zimnej turbinie pałowali na ręcznym.

Teleja nie polecam, jest drogi, oszukuje na cenach części, do silnika 5.0 biturbo skasował za turbiny dwukrotność wartości a elektromechanikę odsyła do nowej wsi która z czystym sumieniem mogę polecić, ceny w porządku, mają hamownie i znają się na rzeczy.

Warsztat mają za stacją cpn

Edytowane przez impulse1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie konkretny namiar na tego w Nowej Wsi. Nazwa serwisu, może numer telefonu?

Radzi sobie ze wszystkim czy specjalizuje się w konkretnych tematach?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie konkretny namiar na tego w Nowej Wsi. Nazwa serwisu, może numer telefonu?

Radzi sobie ze wszystkim czy specjalizuje się w konkretnych tematach?

Dzięki!

http://auto-extra.com.pl/

Radzi sobie ze wszystkim, usuwanie dpf, egr, elektromechanika, modyfikowanie auta, mają hamownię, zakłądają intercoolery itp Często gdy wstawialiśmy auta do innych mechaników były przewożone do nich i kasowane razy 2.

Edytowane przez impulse1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem i byłem dziś rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...