Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

banito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hu Hu Maluszka miałem i wiele w nim wyprawiałem i sie dało.Faktycznie a4 do Kaszlaczka to limuzyna.Audi zostaje na Forum i źle nie bedzie miało
  2. Więc Panowie Audiczka zmieniła właściciela,a mianowicie trafiła do mojego Brata czyli w dobre ręce i nie musze sie martwic.Ja zmieniłem na a6 c5 bo dzidzia mi sie rodzi a a4 troszku ciasno miala z tyłu dla moich Pan.
  3. Czesc chlopaki z gory prosze moderatora o wyrozumialosc i nie usówanie tego posta mimo tego iz nie jest to odpowiedni dzial na moje pytanie.Tu jest was najwiecej z kielc i mam pytanko czy znacie to audi s4 b5 Imola Yellow http://olx.pl/oferta/audi-s4-2-7biturbo-quattro-zolta-jedyna-taka-lift-nie-swap-CID5-IDcZBAz.html#e2ea3ac186 brat chce kupic ale mamy 500 km i moze ktos z was kojarzy auto i cos nam podpowie czy warto po to w ogole jechac??z gory wielkie dzieki za pomoc
  4. pięknie wylizany silnik ale teraz przez te wloty podczas mycia woda bedzie leciala na motorownie i bedzie go brudzic hahaha
  5. w nowej wsi tam za Lotosem gdzies?
  6. Czesc chłopaki za tydzień przeprowadzam sie do Iławy i robie sobie rozeznanie miasta i moje pytanie do was czy znacie jakiegos mechanika godnego polecenia?wole wiedziec gdzie na spokojnie w razie awarii moge oddac swoje audi i ze naprawa bedzie wykonan sumiennie i zostanie wykonana rzetelnie. Z góry wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi.
  7. ahaa juz wiem co i jak.Posiedze i poszukam na alledrogo tych gum i mam nadzieje ze cos pomoga. Dzieki wielkie za podpowiedz
  8. dzis po pracy smyrne do auta i zobacze jak to wyglada z drugiej strony czy nie sa tam za długie. Wypiąc te listwy to jakas wielka sztuka? Nie chciałbym nic pogiąc lub połamac
  9. No sprawa nie jest taka prosta z gumami w sprezyny.U mnie spreżyny sa tak grube i tak mocno nawiniete ze nie jestem w stanie wcisnac gumy miedzy zwoje
  10. Z tego co sie orientuje to nie jest odpowiedni dział do takich pytań.Wystarczy przeczesac troche forum i jest wszystko napisane a nawet sa projekty z takimi silnikamu tu na forum.
  11. haha w gdańsku kolego mieszkam. W międzyczasie Czarnuch dostał komplet kosmetyków firmy Dodo Juice.Lezy i czeka na montaż kamerka cofania ktora przyjdzie w miejsce lampki oswietlenia tablicy rej.Czekaja tez Alu zwrotnice z audi A4 B6 bo hample sie koncza wiec odrazu wpadnie jakis wiekszy komplecik.
  12. Kolego Grz3si3k ja mam u siebie springi weitec -30 i mam ten własnie problem ze buda jest jakis 1 cm nad bierznikiem opony
  13. Tak springi byly kupowane nowki weitec i dobierane pod silnik
  14. banito odpowiedział(a) na banito temat w Audi A4 B5
    udało się Wielkie Dzieki kolego Jacek70 za pomoc.
  15. banito odpowiedział(a) na banito temat w Audi A4 B5
    Tak fis jest pełny z funkcja kompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.