Jump to content

Recommended Posts

Witam

Panie i Panowie jak w temacie.

Jaki smartwatch sobie sprezentować żeby być zadowolony? :)

Jakie ewentualnie nosicie?

Ja mam Sony SW2 i robi to co powinien :D Te nowsze na android wear mają więcej "bajerów",ale trzeba więcej zapłacić. Jeżeli chcesz monitory snu i inne bajery-android wear. Jeżeli ma tylko informować o zdarzeniach,odpisywanie na maile itp to wystarczy SW2 :) U mnie bateria około 5 dni,ładowanie około godziny-półtorej

[sIGPIC][/sIGPIC]Zadowolony posiadzacz ALT-ka :kox:

Odświeżam :D
Jakich smartwasch używacie? A może odpuścić sobie smartwasch i wybrać smartband? Nie chcę wydawać dużo $ ze względu na charakter swojej pracy oraz ryzyko jego uszkodzenia. Powiedzmy, że do 200zł chciałbym wydać. 
A może ktoś na co dzień zajmuje się sprzedażą tych urządzeń?

Pozdrawiam ;) 

Ja już przerobiłem od SW2,mi band 2,Mi Band 3,Alcatel One Touch,LG Watch Style,LG Watch R i teraz ostatni wybór Samsung Gear S3 Frontier. Na androidzie niestety nic dobrze nie wygląda w porównaniu do frontiera. Ale funkcjonalność dużo większa(jak brakuje mi asystenta i dyktowania SMS w trakcie jazdy samochodem). 

Ogólnie jak nie chcesz dużo wydawać to Mi Band 2. Dostaniesz za grosze i wrzucasz zmodyfikowane oprogramowanie i masz pełne powiadomienia. Na zwykłym sofcie są tylko ikony powiadamiające. Wibracja jest na tyle mocna że ciężko to przegapić :)

Jeżeli chcesz dołożyć trochę cebulionów to Mi Band 3. Trochę poprawiony względem 2ki,ale bateria nie dotrzymywała kroku poprzednikowi. Mi band 2 do 28 dni dawał rade,Mi Band 3 gdzieś tydzień. 

Musisz pamiętać że na mi bandach masz głównie powiadomienia,na 3ce dochodzi pogoda...i tyle :)

Kolega ma jakiegoś Huawei Band,z opcją słuchawki jako zestaw głośnomówiący. Zadowolony :)

Na androidzie masz już większy "bajer". Asystent,sklep Play,aplikacje itd. Ale baterie będziesz ładował codziennie :D

Za około 200 cebulionów coś pomału można szukać używanego na Wear Os(android). Niedawno sprzedawałem Watch R,poszedł właśnie za 200 😛

Omijaj jakieś dziwne marki,chiński syf itd. Dzięki temu są później opinie że smartwatche to syf. 

Są jeszcze inne systemy,ale mają swoje wady i zalety,jak np Tizen w Samsungach. 

Jak masz jakieś pytania to wal. Siedzę już od dobrych 4 lat w temacie 😛

[sIGPIC][/sIGPIC]Zadowolony posiadzacz ALT-ka :kox: