Treść opublikowana przez myrmex
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Cześć Łukasz, po wyjęciu tego panelu trzeba go rozkręcić żeby się dostać do tego czyjnika za kratką ? Napisz proszę o których czyjnikach w unelach piszesz? Gdzie one są dokładnie?
-
Mokra tylna kanapa
miałem kiedyś vw w którym mokra kanapa się robiła po tym jak myłem auto jak stało na lekkim pochyleniu. okazało się że woda dostaje się do bagażnika przez nieszczelny klosz lampy
-
Audi A5 8T 3.0 TDI SPORTBACK
Bardzo ładne auto
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
cześć. jakiego środka użyć żeby odświeżyć pakiet chrom?
-
Pozwolenie na broń
http://www.sadistic.pl/najszybszy-sposob-na-zdobycie-broni-legalnie-vt399826.htm
-
Jaki fotelik dla dziecka 9-36kg?
recaro na pasy ma słabą regulację nachylenia jak dzieciak śpi a ti jest dosyć ważne żeby mu głowa nie wisiała. jak na pasach montujesz to musisz dobrze docisnąć do kanapy żeby fotelik się nie bujał a wtedy regulowanie nachylenia oparcia jest bardzo utrudnione a wręcz niemożliwe.
-
[A4 B5] Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4?
mam już 3 komplet tych tungsramów. w dwóch poprzednich kompletach jedna z żarówek padła jakoś po 6 mcach natomiast na 3cim komplecie jeżdżę już prawiek rok i nic się nie dzieje. polecam te tungsramy. na pewno mogą konkurować z droższymi żarówkami. p.s. jak odbłyśnik i soczewka jest w złym stanie to i osram shitbreaker nie zrobi różnicy
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
cześć. jak powinna wyglądać trwałości endurance megsa? nałożyłem wczoraj na oponki a dzisiaj po przejechaniu 180 km w deszczy nic z niego nie zostało
-
Z kim jechać po auto ?
Ja tam raz wybrałem się z kumplem po auto dla niego. Ja jako kierowca. 3 auta mieliśmy upatrzone z czego tylko 1 udało się oglądnąć wyjazd wieczorem, oglądanie samochodu z samego rana. Niemiec w komisie nic po angielsku czy polsku a my nic w po niemiecku ale i tak się kumpel z nim dogadał Money talks:) Zawiózł nas do urzędu po tablice zjazdowe i od razu powrót do PL. Pamiętaj żeby mieć paszport ze sobą bo w urzędzie na inny dokument nie wydadzą Ci tych blaszek i wtedy nie wiem...laweta?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
cześć jaką glinkę dla świeżaka do czarnego lakieru ?
-
Samochodem do Hiszpanii?
Dzięki Panowie za pomoc w podjęciu decyzji Zabieram się za szukanie biletów na samolot
-
Samochodem do Hiszpanii?
No jednak to nie jest 1400 km tylko dwa razy tyle. Jak jechaliśmy na Chorwację to bez problemu sam machnąłem tą trasę (żona jeszcze w ciąży albo spała albo nawigowała;) Do Hiszpanii jednak sam nie dam rady zajechać....
-
Samochodem do Hiszpanii?
cześć Dobry to pomysł? Był ktoś może? Chodzi mi po głowie wypad do Madrytu z żoną i 2 letnim dzieciakiem
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
omg jak można tak zapuścić auto P.S. robota wykonana jak zawsze super
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
kulturalnie go opier****ł P.S co to za kamerka ?
-
Skradzione
http://www.tvn24.pl/gdansk-matce-z-ciezko-chorym-dzieckiem-ukradli-samochod,621714,s.html
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
żona jeździ krótkie odcinki po mieście więc pewnie to jest przyczyna. Wcześniej był zalany półsyntetyk i tak się nie działo. Zastanawiam się czy nie zmienić z powrotem na 10w40.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
ja wymieniłem olej z 10w40 na 5w40 i pojawiła się biała maź na bagnecie :/ wygląda też jakby trochę przybyło oleju. o co chodzi?
-
Jakie miasto w PL do zycia
hahahah i co, wyżyje chłopak w Rzeszowie dzięki temu że miasto lepiej wygląda? bo jeżeli sam wygląd wystarczy to ja polecam Zamość aaa tylko nie ma za bardzo roboty ale w porównaniu z tym jak wyglądał Zamość 15 lat temu... no z tym Zamościem to ostrożnie Z tego co pamiętam to temat ma tytuł "jakie miasto do życia"
-
Jakie miasto w PL do zycia
to co Cię tu trzyma? rozumiem że jeżeli jeszcze nie wyjechałeś to szybko planujesz? Nie kpij sobie Bardzo konstruktywny ten Twój komentarz. Serio wpisałem to żeby jaja sobie porobić... Co z mojego postu jest kpiną lub totalną nieprawdą? Chyba kolego nie pamiętasz za dobrze jak wyglądało miasto 15 lat temu a dwa to nie widziałeś jak wyglądają inne miasta w PL.
-
Jakie miasto w PL do zycia
Jeżeli szukasz miasta, które jest bezpieczne, zadbane, czyste, dobrze skomunikowane, posiada bardzo dobre drogi i cały czas się dynamicznie rozwija to polecam Rzeszów
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
muszę spróbować tego drinka z wiśniówki
-
Kąt natarcia wycieraczek
mój mechanior twierdzi że przy aero nie ustawia się kąta natarcia
-
Skradzione
ostatnio w lokalnej gazecie widziałem ołoszenie o skradzionej A4 B8 w Mielcu
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Jestem pod wrażeniem. Widać że pasja kryje się za Twoim "whisky'owaniem" Muszę popróbować picia "łychy" w taki sposób Pewnie na początek te z tańszej półki możesz coś więcej napisać o tym teście. Bardzo mnie to zaciekawiło. Gdzie dokładnie dziurkę zrobić?