Treść opublikowana przez myrmex
-
Skaczące (NOWE) wycieraczki.
mnie chyba trafi coś. Nowe veleo w pasku mojej żony jakoś słabo zbierają. moze faktycznie to kiepskie ustawienie...
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
ładna sztuka ta czarnulka co masz na myśli "z mocnym 1.9" ?
-
Przyciemnianie szyb.
Kolego uderz do chłopaków z Hadykówki. Cena przez pół a robota tak samo dobrze zrobiona Robiłem u siebie niedawno więc mogę polecić
-
Hydrofobizacja szyb
cześć. w jaki sposób szyba była przygotowana pod taki zabieg? Mam na myśli to czy była a jakiś sposób dokładnie wyczyszczona?
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
jestem w trakcie zakupu listewek sline. te standardy sprzedam może się jakoś to zwróci. Klape już mam zrobioną i ładnie to wyszło ale dobrze że zauważyłem że rozbili mi 3 światło stopu. Dzisiaj właściciela nie było ale w poniedziałek pewni będę się musiał kłócić o to. Dam znać jak sprawa się ma bo nie uśmiecha mi się kupować i wyciągać tego plastiku-niech oni to teraz zrobią.
-
Jaki smartwatch wybrać?
Witam Panie i Panowie jak w temacie. Jaki smartwatch sobie sprezentować żeby być zadowolony? Jakie ewentualnie nosicie?
-
Uszkodzenie fotela-prośba o ocenę
Z podgrzewaniem? bywam w KrK to mógłbym się zgłosić po niego:) Dziękuję za odpowiedź. Zdolności manualne jakieś są ale boję się że już bym tego nie poskładał spowrotem do kupy
-
Uszkodzenie fotela-prośba o ocenę
Witam Forumowicze zauważyłem u siebie uszkodzenia jak na załączonym zdjęciu. Czy mógłbym prosić o pomoc o ocenę czy coś takiego da się naprawić czy czeka mnie wymiana fotela? http://www.directupload.net/file/d/4197/ulqqez2r_jpg.htm
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
hmm to samo mi nawinął handler jak kupiłem niedawno passata. muszę zaglądnąć i powyciągać to cholerstwo. A co do listwy to niestety nie da się jej uratować.
-
Zbyt "wrażliwe" pasy bezpieczeństwa
Witam Zaobserwowałem w passacie żony iż podczas gdy wchodzę w zakręt i lekko chcę się wychylić blokuje mi się pas bezpieczeństwa. Bardzo mi to przeszkadza podczas jazdy. W mojej A4 nie mam tego problemu. Dzisiaj jeździłem obydwoma autami i jest duża różnica w komforcie jazdy z tytułu pasów. Dodam, iż przy szarpnięciu ręką obydwa pasy reagują identycznie ale podczas jazdy jest niestety inaczej. W passacie troche słabo się zwijają jeżeli to ma znaczenie no i auto kupiłem z zagiętym błotnikiem ale było to bardzo małe wgięcie więc nie sądzę żeby to był mocny wypadek i uszkodził pasy. Miał ktoś może podobny problem w vw lub audi? Z góry dziękuję za odpowiedzi dobra. tak chyba po prostu jest może ja jestem zbyt wrażliwy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i pytaj
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
jeszcze błotników by mi brakowało akurat są w dobrym stanie na teraz
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Dzięki koledzy chyba muszę się pogodzić z malowaniem klapy Znaleźć sensowną tak w okolicy żeby podjechać i zobaczyć to raczej będzie ciężko. Jutro podjadę do lakiernika to może powie czy listwę da się uratować...
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
Witam Proszę Was o pomoc forumowicze bo już nie wiem co robić. Pierwsza sprawa to klapa: http://www.directupload.net/file/d/4189/3grhyqcv_jpg.htm co zrobić z takim cholerstwem? Szukać ładnej klapy w tym kolorze? Malować całą klapę? jakoś częściowo? Auto ma cały lakier oryginał i szkoda mi malować całą klapę gdyż może zostać źle odebrane przez kogoś w przyszłości... Druga sprawa to listwa: http://www.directupload.net/file/d/4189/pbudoq5p_jpg.htm Czy da się to listę uratować? Sama naprawa to nie problem ale czy muszę kupić listwę? Z góry dziękuję za odpowiedzi
-
Co to za felga?
Witam Co to za felga? Proszę o pomoc w ustaleniu modelu http://www.directupload.net/file/d/4186/kba8ufb2_jpg.htm Chyba są znalazłem po tych numerach. to nie ori audi tylko borbet ale ładnie siedzi mi na audi
-
B8 kolor czarny
mega! gratuluję podejścia do tematu i cierpliwości
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
cześć pozwolę sobie odgrzać temat. Dzisiaj na zimnym silniku przy zmianie biegów z 2 na 3 usłyszałem właśnie opadający dźwięk w rodzaju "łych, łych, łych" i troszke poszarpywało. Czy to może być dwumasa lub turbina? Na ciepłym silniku nie było tego efektu. Z góry dzięki za odpowiedzi
-
Moje prace
Mother of God ...
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
a czy taki preparat będzie się nadawał do zacieków ? http://showcarshine.pl/konserwacja/1402-duragloss-505-water-spot-remover-650ml-usu-plamy-po-wodzie.html
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
cześć polecicie coś do zmiękczania wody? lub jakiś środek do usuwania zacieków po wodzie?
-
B8 kolor czarny
no bardzo miło się czyta i ogląda. czekam na relację z wnętrza. jest inspiracja na weekend (jak tylko pogoda dopisze:)
-
Jaki Olej do 1.8t AWT?
kurcze faktyczni był podobny temat dzięki za odpowiedzi tak czy inaczej. chyba zainwestuję w 5w40 motula a może w 5w50. Muszę porównać ceny P.S. Żona chce zamenić passata na a4 ...
-
Jaki Olej do 1.8t AWT?
Witam Zakupiłem Passata 1.8t AWT.W dla mojej żonki i w książce serwisowej napisane jest że w chwili obecnej jest zalany 10w40. Zastanawiam się nad zmianą na pałny syntetyk z tym że nie jestem pewien czy to zrobić to 1 a 2 to jaką markę oleju wybrać. Poradzicie coś ?
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Cześć Pełen podziw dla pracy i efektów. Jeżeli mogę zapytać to jakim środkiem czyściłeś konsolę do sterowania?
-
Moje prace
Dzięki za odpowiedź. Korzystając z okazji załączam wyrazy szacunku