Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

myrmex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez myrmex

  1. myrmex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mnie chyba trafi coś. Nowe veleo w pasku mojej żony jakoś słabo zbierają. moze faktycznie to kiepskie ustawienie...
  2. ładna sztuka ta czarnulka co masz na myśli "z mocnym 1.9" ?
  3. Kolego uderz do chłopaków z Hadykówki. Cena przez pół a robota tak samo dobrze zrobiona Robiłem u siebie niedawno więc mogę polecić
  4. cześć. w jaki sposób szyba była przygotowana pod taki zabieg? Mam na myśli to czy była a jakiś sposób dokładnie wyczyszczona?
  5. jestem w trakcie zakupu listewek sline. te standardy sprzedam może się jakoś to zwróci. Klape już mam zrobioną i ładnie to wyszło ale dobrze że zauważyłem że rozbili mi 3 światło stopu. Dzisiaj właściciela nie było ale w poniedziałek pewni będę się musiał kłócić o to. Dam znać jak sprawa się ma bo nie uśmiecha mi się kupować i wyciągać tego plastiku-niech oni to teraz zrobią.
  6. Witam Panie i Panowie jak w temacie. Jaki smartwatch sobie sprezentować żeby być zadowolony? Jakie ewentualnie nosicie?
  7. Z podgrzewaniem? bywam w KrK to mógłbym się zgłosić po niego:) Dziękuję za odpowiedź. Zdolności manualne jakieś są ale boję się że już bym tego nie poskładał spowrotem do kupy
  8. Witam Forumowicze zauważyłem u siebie uszkodzenia jak na załączonym zdjęciu. Czy mógłbym prosić o pomoc o ocenę czy coś takiego da się naprawić czy czeka mnie wymiana fotela? http://www.directupload.net/file/d/4197/ulqqez2r_jpg.htm
  9. hmm to samo mi nawinął handler jak kupiłem niedawno passata. muszę zaglądnąć i powyciągać to cholerstwo. A co do listwy to niestety nie da się jej uratować.
  10. Witam Zaobserwowałem w passacie żony iż podczas gdy wchodzę w zakręt i lekko chcę się wychylić blokuje mi się pas bezpieczeństwa. Bardzo mi to przeszkadza podczas jazdy. W mojej A4 nie mam tego problemu. Dzisiaj jeździłem obydwoma autami i jest duża różnica w komforcie jazdy z tytułu pasów. Dodam, iż przy szarpnięciu ręką obydwa pasy reagują identycznie ale podczas jazdy jest niestety inaczej. W passacie troche słabo się zwijają jeżeli to ma znaczenie no i auto kupiłem z zagiętym błotnikiem ale było to bardzo małe wgięcie więc nie sądzę żeby to był mocny wypadek i uszkodził pasy. Miał ktoś może podobny problem w vw lub audi? Z góry dziękuję za odpowiedzi dobra. tak chyba po prostu jest może ja jestem zbyt wrażliwy
  11. Witaj i pytaj
  12. jeszcze błotników by mi brakowało akurat są w dobrym stanie na teraz
  13. Dzięki koledzy chyba muszę się pogodzić z malowaniem klapy Znaleźć sensowną tak w okolicy żeby podjechać i zobaczyć to raczej będzie ciężko. Jutro podjadę do lakiernika to może powie czy listwę da się uratować...
  14. Witam Proszę Was o pomoc forumowicze bo już nie wiem co robić. Pierwsza sprawa to klapa: http://www.directupload.net/file/d/4189/3grhyqcv_jpg.htm co zrobić z takim cholerstwem? Szukać ładnej klapy w tym kolorze? Malować całą klapę? jakoś częściowo? Auto ma cały lakier oryginał i szkoda mi malować całą klapę gdyż może zostać źle odebrane przez kogoś w przyszłości... Druga sprawa to listwa: http://www.directupload.net/file/d/4189/pbudoq5p_jpg.htm Czy da się to listę uratować? Sama naprawa to nie problem ale czy muszę kupić listwę? Z góry dziękuję za odpowiedzi
  15. Witam Co to za felga? Proszę o pomoc w ustaleniu modelu http://www.directupload.net/file/d/4186/kba8ufb2_jpg.htm Chyba są znalazłem po tych numerach. to nie ori audi tylko borbet ale ładnie siedzi mi na audi
  16. mega! gratuluję podejścia do tematu i cierpliwości
  17. cześć pozwolę sobie odgrzać temat. Dzisiaj na zimnym silniku przy zmianie biegów z 2 na 3 usłyszałem właśnie opadający dźwięk w rodzaju "łych, łych, łych" i troszke poszarpywało. Czy to może być dwumasa lub turbina? Na ciepłym silniku nie było tego efektu. Z góry dzięki za odpowiedzi
  18. Mother of God ...
  19. a czy taki preparat będzie się nadawał do zacieków ? http://showcarshine.pl/konserwacja/1402-duragloss-505-water-spot-remover-650ml-usu-plamy-po-wodzie.html
  20. cześć polecicie coś do zmiękczania wody? lub jakiś środek do usuwania zacieków po wodzie?
  21. no bardzo miło się czyta i ogląda. czekam na relację z wnętrza. jest inspiracja na weekend (jak tylko pogoda dopisze:)
  22. kurcze faktyczni był podobny temat dzięki za odpowiedzi tak czy inaczej. chyba zainwestuję w 5w40 motula a może w 5w50. Muszę porównać ceny P.S. Żona chce zamenić passata na a4 ...
  23. Witam Zakupiłem Passata 1.8t AWT.W dla mojej żonki i w książce serwisowej napisane jest że w chwili obecnej jest zalany 10w40. Zastanawiam się nad zmianą na pałny syntetyk z tym że nie jestem pewien czy to zrobić to 1 a 2 to jaką markę oleju wybrać. Poradzicie coś ?
  24. Cześć Pełen podziw dla pracy i efektów. Jeżeli mogę zapytać to jakim środkiem czyściłeś konsolę do sterowania?
  25. Dzięki za odpowiedź. Korzystając z okazji załączam wyrazy szacunku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.