Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

myrmex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez myrmex

  1. Dev, napisz coś więcej proszę Jak pić zatem brzmi moje pytanie?
  2. czerwone wino z colą obczaj
  3. myrmex odpowiedział(a) na ccamillo temat w Audi A4 B6/B7
    uszczelka
  4. postura nie walczy ale nie chciałbym takiego mistrza jak Artur Szpilka...
  5. u mnie kontakt spray załatwił sprawę na jakiś tydzień. Później mechanior wymienił kable i po problemie
  6. myrmex odpowiedział(a) na mat2 temat w Audi A4 B5
    jeżeli szczeliny drzwi względem pozostałych elementów nadwozia są ok to wg mnie regulacja nic nie pomoże. Podobno uszczelka w ASO to koszt 200 zł i rozwiązuje taki problem.
  7. Z takim problemem to raczej nie jeździłbym w zimie. Jak Cię porządnie zarzuci to nie będziesz miał co diagnozować
  8. również polecam BERU p.s. mój mechanik jak wymieniał to mówił że nie ma lepszych świeczek
  9. może nie trudne ale tak jak kolega pisze zdarza się coś uszkodzić jak się pierwszy raz robi
  10. jak ja przyciemniałem to człowiek oferował 3 stopnie przyciemnienia przy czym 3 to już totalna "smoła". ja wybrałem wersję nr 2 ok 30% przepustowości na czarnym avancie i jestem bardzo zadowolony gdyż przyciemnienie spełnia swoją rolę czyli po pierwsze primo nie razi dzieciaka po oczach i zmniejsza nagrzewanie się wnętrza na słońcu a dwa dobrze to wszystko wygląda nr 1 czyli lekkie przyciemnienie na tylnych szybak poprawia estetykę ale nie spełnia roli. Co do szyb od str kierowcy to lepiej się poradź w samym zakładzie żeby nie było lipy podczas kontroli
  11. Myślę o jakieś zgrabnej szafie pancernej na początek.Mimo że miejsce nie jest moje to myślę że nikt się nie doczepi
  12. dobry diagnosta od razu Ci powie w czym problem
  13. dziękuję Koledzy na wypowiedzi. Trochę mi się naświetlił temat zakupu tego miejsca, które jak dla mnie (w dodatku mając małe dziecko) jest jak zbawienie. muszę to mieć po prostu
  14. cześć Noszę się z zamiarem zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym ale za każdym razem jak usłyszę jego cenę (27 tyś) to mi ręce opadają i myślę czy tak na prawdę jest to warte takiej ceny. Proszę Was o poradę w kwestii takiego zakupu. W chwili obecnej wynajmuję owe miejsce za 110 zł/mc ale może się zdarzyć że ktoś pierwszy kupi moje miejsce i wtedy to już zostanę bez miejsca i bez dylematu Z góry dzięki za podpowiedzi
  15. u mnie ten sam problem więc zabieram się za ściąganie "sam naprawiam" oj tak patrząc po instrukcji to chyba to będzie skomplikowane
  16. u mnie identyczna sytuacja w passacie żony nowe wycieraczki valeo i nie zbiera dobrze akurat na stronie kierowcy. pogadam z mechanikiem może coś poradzi
  17. wow ten test na końcu filmu wymiata. P.S. raz, drugi zrobisz sam też się będziesz znał. Jak dla mnie już się znasz
  18. WOW to jest dopiero prezent. Mogę podpytać gdzie kupiłeś to cudeńko? Chodzi mi o express do kawy
  19. właściciel to chyba nie poznał auta
  20. wreszcie jakies przyzwoite ludzkie ceny. U mnie widziałem dzisiaj onke po 3.88 pln najtaniej. na orlenie 4.04.
  21. cześć jaki środek polecilibyście do prania dywanów oraz tapicerek? Zakupiłem odkurzacz z funkcją prania i mam zamiar testować na tym co mi wpadnie w ręce (oczywiście furki najsamprzód C Czy heavy duty carpet cleaner to dobry środek na pierwszy raz? Czy można go użyć w jako spray w odkurzaczu piorącym czy jest on bardziej środkiem którym się spryskuje i po czasie zbiera? cześć. jaki model tego stihla zakupiłeś?
  22. dzięki kolego. jak nie znajdę to pewnie kupię przez neta też
  23. Witam Jak w temacie. Jest jakiś sensowny sklep który prowadzi sprzedaż dekielków do różnych felg?
  24. dzięki koledzy. Fotel zakolejkuję. Do zrobienia poprawki lakiernicze, zmienna geometria i pewnie akumukator więc fotel musi poczekać. Trza bulić niestety jak chce się tyłek wozić
  25. którego karchera kupić? K5 czy K7? Różnica cenowa jest dość spora ale czy ma przełożenie na jakoś czy wytrzymałość maszyny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.