Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hałas od wiatru


ccamillo

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o opinie odnośnie hałasu spowodowanego opływem powietrza.

U mnie w okolicach lusterek jest głośno od wiatru już od 100km/h. Hałas się nie zwiększa ze wzrostem prędkości. Lewe lusterko zdemontowałem, pianka jest. Nie widać, żeby drzwi były niespasowane. W czasie jazdy dociskałem je, wypychałem, ale różnicy nie było. Czytałem o regulacji ramki, ale nie jestem przekonany, że to jest przyczyną.

Wcześniej miałem Vectre C to było cicho, ostatnio jechałem Audi A6 i tez było cicho. Zawsze uważałem Audi za bardzo dobrze wyciszone auto.

Może ze starości uszczelki straciły sprężystość i każdą szczeliną trochę wiatr hałasuje.

Ten typ tak ma, czy o co chodzi?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie zwracałem na to uwagi, ale powiem ci że przy 200 słychać tylko szum opon.

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu bo też mam podobny problem z szumem. Żeby było śmiesznej to mam wrażenie, że słychać to bardziej wiosną i latem niż zimą ale może im cieplej tym szybciej się poruszam :P Sprawdzałem czy może to być wina uszczelki i nie zauważyłem żadnych uszkodzeń czy nadmiernego wygniecenia a co do lusterka to kiedyś nawet okleiłem wszystkie szczeliny taśmą izolacyjną i też było słychać szum więc to chyba nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie tez tak mialem. Wydaje mi sie ze to uszczelka do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...