Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erjot

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. erjot odpowiedział(a) na ccamillo temat w Audi A4 B6/B7
    Przyłącze się do tematu bo też mam podobny problem z szumem. Żeby było śmiesznej to mam wrażenie, że słychać to bardziej wiosną i latem niż zimą ale może im cieplej tym szybciej się poruszam Sprawdzałem czy może to być wina uszczelki i nie zauważyłem żadnych uszkodzeń czy nadmiernego wygniecenia a co do lusterka to kiedyś nawet okleiłem wszystkie szczeliny taśmą izolacyjną i też było słychać szum więc to chyba nie to
  2. Powiem szczerze, że nie brałem nawet pod uwagę pękniętej sprężyny. Muszę znaleźć chwilę, kanał lub podnośnik i sprawdzić. A czy pęknięta sprężyna nie powoduje, że auto "krzywo stoi" i dobija na wybojach w miejscu pęknięcia?
  3. Słuchajcie mam taki problem z zawieszeniem. Szukałem na forum czegoś odnośnie mojego problemu ale nic nie mogę pod pasować. W maju miałem przegląd mojej Audi i diagnosta po przejrzeniu zawieszenia powiedział, że mam delikatny luz na przednim lewym górnym wahaczu ale jeszcze można z tym jeździć. Po tym przeglądzie zacząłem się przysłuchiwać pracy zawieszenia - częściej jeździ się z otwartą szybą. Ostatnio od powiedzmy od 3 tygodni zacząłem słyszeć delikatne brzęczenie na nierównościach jak by grzechotanie monet czyli delikatny metaliczny dźwięk. Czy taka może być oznaka zużycia wahaczy czy może co innego się posypało. Dodam,że auto ma 240 tyś km przebiegu i raczej jest na ori zawieszeniu jeszcze. Czekam na jakieś sugestie z Waszej strony
  4. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieje się coś dzisiaj o 18 pod Realem? czy wszyscy przestraszyli się pogody ;p
  5. Miasto (przy małym ruchu czyli wcześnie rano lub późno wieczorem) max 5L/100km (często 4,7L/100km) Miasto (godziny szczytu korki itd.) 6-7L/100km Trasa min. udało mi się uzyskać 3,4L/100km a przy normalnej jeździe około 5L/100km Autostrada około 5,5L/100km
  6. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja też bym mógł podjechać tylko się boję......... samotności hehe
  7. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znam ten bol tylko ze jak ja bylem to nikt nie przyjechal Dobry był spot oj dobry. Chociaż pogadałem sobie z mariuszzgierz :;p:
  8. BRB 1,9 TDI (2007) w 100% oryginalny przebieg 230tyś km Serwisowane do 190tyś km w Belgii Mam wydruk z 2010 z ASO po grubej znajomości. Jak kupował go mój kuzyn to sprawdził go na wszelkie możliwe sposoby w ASO właśnie i miała na liczniku i w rzeczywistości 190 tyś km po 3 latach. On sam po kolejnych 2,5 roku przejechał 27tyś km (luksus posiadania auta służbowego). Śmieszą mnie B7-ki na allegro z tego rocznika lub nawet starsze z diesel-ami i przebiegami około 100tyś km i oczywiście wszystkie mają oryginalny przebieg potwierdzony książką serwisową
  9. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A no to spoko To do zobaczenia o 18:00
  10. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To spoko, bo muszę się podpytać Was w kilku sprawach (podłączyć pod VAG-a i takie tam) Czy ktoś z niedzielnych spotowców ma VAG-a i kabel bo chętnie bym podłączył i zobaczył co w niej siedzi
  11. erjot odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam pytanie, czy w tą niedzielę o 18 spot tradycyjnie pod Real'em ?? Pytam, bo nigdy jeszcze nie byłem i nie wiem czy coś się nie zmieniło
  12. Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Rafał i pochodzę z "Ziemi obiecanej" czyli Łodzi. Nie posiadam jeszcze Audi (narazie jeszcze przemieszczam sie VW) ale juz jest w planach A4 B5. Mam nadzieję, że pomożecie mi troche przy zakupie, chodzi mi o doradzenie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.