Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4?


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do wymiany żarówek w swoim aucie. Ostatnio wstawiłem Philips White Vision, ale zdecydowanie za szybko straciły swoją moc. Nie chciał bym kolejny raz wydać fortuny na żarówki o wątpliwej jakości. Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4? Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żywotność też jest tu dosyć istotna. Znalazłem Osram za 63 zł i Tungsram za 49 zł. Różnica niby 14 zł, ale jeśli Osram wytrzyma dłużej, to nie ma co oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku :) Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku :) Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł

No i to do mnie przemawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz 3 komplet takich zarówek, genialne

wierzy tylko Night Braker Unlimited pl

us one sa poprawione i swieca o wiele dłuzej

Edytowane przez mortek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś osram, nie pamiętam nazwy, były niebieskie a u góry były pomalowane na srebrno, w życiu bym ich drugi raz nie kupił. Poszliśmy ze znajomym w taki układ, że kupimy dwa różne komplety żeby sprawdzić które lepsze. Osram vs Philips, oczywiście wygrał philips bo na osram w deszczu nie było widać nic

Oba zestawy świeciły niebieskim światłem

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba miałeś inny model osrama. bo te fajnie świecą e deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata na nich jezdze a wszedzie pisza ze osramy szybko padaja. poczytajcie sobie w necie i testy

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na Osram. Obecnie mam Philipsy i jestem bardzo niezadowolony, ale może trafiłem akurat na trefną sztukę.


Dzięki wszystkim za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki godne polecenia. W temacie żywotności nie powalają, ale jeśli ktoś ma osobne światła to jazdy dziennej, to Osram Night Braker Unlimited posłużą znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tungsram megalight 120% świeci porównywalnie z osramem night braker a jest dużo trwalszy

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zakupiłem Philipsy, tym razem X-treme vision +130%. Jak na razie jestem z nich zadowolony, ale przy następnej wymianie (prawdopodobnie na wiosnę ;) ) zainwestuję w Osramy lub Tungsramy, aby mieć porównanie, które żaróweczki świecą najlepiej i zdecydować, których będę się wówczas trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już 3 komplet tych tungsramów.

w dwóch poprzednich kompletach jedna z żarówek padła jakoś po 6 mcach natomiast na 3cim komplecie jeżdżę już prawiek rok i nic się nie dzieje.

polecam te tungsramy. na pewno mogą konkurować z droższymi żarówkami.

p.s. jak odbłyśnik i soczewka jest w złym stanie to i osram shitbreaker nie zrobi różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zakupiłem Philipsy, tym razem X-treme vision +130%.

Pamiętam H4 Philipsa +80% świetnie ustawione żarniki potem +100% równie nie najgorzej lecz sporo użytkowników +130% skarży się na problemy ze strumieniem światła.

Uważam, że aktualnie cena/jakość należy do GE/Tungsram +90% lub +120%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tungsram właśnie ma idealnie ustawione żarniki i skupienie światła idealnie na wprost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz dla mnie ciut za póżno ;) ale zobaczę jak u mnie spiszą się kolejne philipsy, a na następną wymianę wstawiam tungsramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim poście ci napisałem ze bierz tungsramy a najgorsze jest to ze wiele osob je zjechalo a nie miało z nimi do czynienia a jak sie okazuje co raz wiecej osob ma o nich dobre zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...