Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glośniki, drzwi kierowcy


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Z tego co zauważyłem jest to dosyć często spotykany problem w tym modelu. A problem to niedziałające głośniki w drzwiach kierowcy... Reszta głośników oczywiście działa, zarówno przód (pasażer) jak i cały tył. Słyszałem, że najczęściej jest problem z kabelkami w harmonijce idącej z drzwi do panelu. U mnie widać, że ktoś już naprawiał kabelki, bo są poklejone izloacją a nie sądzę by wyszły w takim stanie z fabryki. Mniejsza w to. Ściągnąłem harmonijkę tylko z 1 strony i mam tam tyle miejsca, że ledwo da się włożyć palce... Harmonijka jest, jakby to powiedzieć, mało elastyczna? I mam pytanie - da się wyjąć (bez uszkadzania jej) harmonijkę? Mam na myśli całą, tak by mieć jako tako swobodny dostęp do kabelków. By móc je na nowo polutować i zaizolować po ludzku. Bo w tej chwili widać, że nie jest to dobrze zrobione + po zdjęciu 1 izolacji widać, że kable są zaśniedziałe. Bo póki co na myśl przychodzi mi tylko rozcięcie tej harmonijki... I ewentualnie ścisnąć ją potem trytytkami.


Temat do zamknięcia. Tak jak i w większości przypadków nie działających głośników w drzwiach kierowcy były pourywane kabelki w gumowej harmonijce łączącej drzwi i panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...