Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] bzyczenie z klimatronika, błędy 7.3 i 22.1


ksiadz99

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomożcie.. po uruchomianiu silnika cos zaczyna bzyczec z okolic radia/klimatronika, jakby zardzewiały silniczek.. klimatronik pokazuje błędy 7.3 i 22.1 Nadmienie ze wszystko zaczęło sie po tym, jak przy okazji wymiany radia natknąłem sie na dziwny kabelek zakończony taka jakby płytką z układem scalonym ok. 1x4cm. Co to moze byc, jakiś czujnik od temp? Leżał sobie poprostu na kablach pod radiem wiec tam też go połozyłem. Jakies pomysły? Z góry dzięki.[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 18:51_________________________________________________hmm namierzyłem wlasciwe miejsce tego kabelka zakonczonego plytka - na tylnej scianie za radiem taki otwor w ksztalcie plusa. Czy to ten czujnik z błedu 7.3 ?[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 21:44_________________________________________________22.1 zalatwione. tak jak juz ktos pisal na forum, powodem byl niepodlaczony kabelek znajdujacy sie pod prawym reflektorem.

co do bzyczenia to ustalo, ale błąd 7.3 - Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, czasem przerwa - dalej wyskakuje. Powiedzcie mi, ktory to czujnik i gdzie sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też ten czujnik lata jest razem z wiązką do silniczka regulacji nawiewu do tego niebieskiego i jest jakieś 10 cm dłuższy i też nie wiem gdzie on ma być ostatnio cały kokpit rozebrałem i nie znalazłem . ale u mnie błąd wyskakuje dopiero jak go odłączę . Ale żeby zniknął to muszę potem po podłączeniu dodatkowo vagiem kasować . jak byś znalazł gdzie ma być mocowany to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...