Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AJM, sprężarka klimatyzacji - odpadła część - pytanie


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było żadnych wielkich brzęczeń, pisków, lekko popiskiwało na włączonej klimie, zrobiłem trasę i było ok przed świętami żona jedzie i zaczęło walić stukać i wyciągnąłem taką część jak na zdjęciu (jakieś sprzęgło ? napisane denso i jaki numer ) teraz pytanie czy można jeździć ? Pasek i rolka na swoim miejscu, czy można wymienić same to koło i to sprzęgło ? Czy trzeba całą sprężarkę ?

702908_1117558881609699_1240995284_n.jpg

12431358_1117558871609700_1428401279_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka do której przykręcasz sprzegiełko w sprężarca cała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękę wkładałem to czułem jakby wgłębienie i można było wkręcić śrubę, a rozbierany jeszcze nie był ...


Czy do wymiany sprężarki trzeba ściągać przód czy można od dolu to zrobić? Jaki koszt wymiany? Edytowane przez wojtas-audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spreżarkę wyjmiesz od dołu podjedz najpierw ściągnij czynnik tylko jak już będziesz zakładał nową czy po regeneracji to od razu warto wymienić osuszacz a z odkręceniem jego mogą być cyrki to jest aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym ?? http://allegro.pl/behr-osuszacz-klimatyzacji-audi-a4-b5-b6-a6-c5-c6-i5103251967.html

Zamówiłem po regeneracji sprezarke, a jak teraz z jazdem jak ten przód odpadł ? Niby jest jeszcze jakieś zabezpieczenie tego koła co pasek idzie ? Taką przynajmniej dostałem informacje. Żona dzisiaj zrobiła 50 km i ok, niewiem jak dalej miedzy swietami ciezko i z mechanikami i z zamawianiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...