Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi drive select problem z przyciskiem zdjęcia film pomocy


kjuba7

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z audi drive select witam dziś stała mi sie dziwna usterka mam zamontowany seryjnie audi drive select z przyciskiem który jest przy zmieniarkę wszystko dobrze działało aż do momentu gdy dziś odpaliłem samochód przycisk sie nie świecił gdy przycisnąłem strzałkami aby zmienić tryb np z dynamic nic sie nie dało pózniej gdy wróciłem zauważyłem ze jak samochód chwile postał włożyłem kluczyk to przycisk sie zaświecił i przez około 10 sekund działał tak ze można było zmieniać tryby gdy wyłączyłem zapłon świeciły sie tylko te boczne strzałki włączyłem zapłon żniw przycisk zadziałał na 10 sekund zrobiłem nawet szybko test odpaliłem szybko auto wrzuciłem na D(skrzynia automatyczna ) i na driv select włączyłem dynamic na fisi zmieniła mi sie literka z D1 na S1 czyli teoretycznie tryb sie zmienił na dynamic ale przycisk wyłączył sie po 10 sekundach co to moze być moze coś z prądem masa a moze wada tkwi w przełączniku dodam jeszcze zdjęcia i filmik jak to wyglada na komputerze mam tylko taki błąd w sterowniku 09-central electric / 03020-lokal databus 2 (012-electricsl fault im circuit) a w sterowniku 08-auto hva (00457-control module network j519 013-checkt etc memory ) w tym sterowniku tez mam błąd od AC a znalazłem tez taka śrubkę koło nóg przy pedałach moze gdzieś sie odkręciła od masy albo od pradowego kabelka od tego przycisku ? Gdzie te kabelki idą bi jak patrzyłem pod spod ściągałem osłonę pod kierownica to nigdzie nie było widać zeby gdzieś tam ta śrubka wysiała albo jakiś kabelek wisiał

kl3eculm.jpg

3xyhbajh.jpg

kua4doui.jpg

6v8optyl.jpg

6bbedc59.jpg

https://youtu.be/jsrz-2Ei8rk

(Przepraszam za dźwięk ale nie zamknąłem drzwi a nie miałem już ręki zeby manetkę wcisnąć )

Edytowane przez kjuba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...