Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi o wnetrze,to nie mialem wczesniej mozliwosci porownania z innymi LEDami tak w realu,na zywo,wiec zamawialem troche w ciemno,ale w porownaniu ze standardowymi zoltymi zarowkami to efekt jest o wiele lepszy,na pewno jest jasniej w srodku,a o to mi glownie chodzilo.[emoji4]

 

 

Opublikowano

Ja tez przerabialem ten etap z allegro i wtedy wydawalo mi sie ze w porownaniu do zwyklych zarowek swieca super, jednak kiedy kupilem te moduly stwierdzilem ze te z allegro to lipa. Nie przypuszczalem ze w aucie moze byc tak jasno. Zamow a nie pizalujesz. Ponadto barwa swiatla super. Ledy juz mam ponad rok i zero problemow a na tamtych roznie bylo czasem dyskoteka.

Opublikowano

Polecam ledy Tomnika. Sam mam je u siebie. Zdjecia w moim temacie.

Zacna furmana :):good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobrze,Panowie,dobrze... Z czasem ogarne sie w temacie i podmienie te LEDy na moduly od Tomnika![emoji6]

Przejrzalem temat Dekine0007 i rzeczywiscie,juz na zdjeciach widac,ze jakos tak ladniej swieci,fajne biale swiatlo daja.

A tymczasem u mnie koniec lansu na letnim felunku,nadszedl czas na setup zimowy:

6c69b5a515314010f9d4274175e6439f.jpg

Oczywiscie felgi wczesniej zostaly odswierzone/pomalowane...

2ebbf451644a44d9b2d7b456b44f3bb0.jpg

36b8e94090e546a0789e9180a40aa92e.jpg

...dekielki rowniez...

eb205307c35f9ae46a12b63fb5bdb9c0.jpg

Na ten sezon wrzucone opony zimowe Bridgestone Blizzak LM32 205/55/16.

9bf75dd04b55a70bb56500719b0e9cd3.jpg

A przy okazji mycia i sprzatania auta maly test tanich specyfikow do auta:[emoji12]

ade837e8f08f2b2e5a716137f39b8c4c.jpg

 

 

 

... i mala zapowiedz nadchodzacych zmian na 2017r.[emoji4]

f42e47e4d3546d64042aa08521c6ec71.jpg

 

 

Edytowane przez RobsonSNC

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

O widzę coś się dzieje ;) taką samą kierę bedziemy mieli. Jest naprawdę fajna.

P.s.
Jak ściągnąć ten szeroki czarny dyfuzor (kratkę ściekową) ten od wycieraczek? Ściągamy zaślepki wycieraczek, wycieraczki z wieloklinów ściągamy i plastik można ściągać ?

Opublikowano
  • Autor

Tak,musisz tylko jeszcze zsunac od spodu takie metalowe wsuwki,sa tego 3szt.-jedna po srodku i dwie przy krancach podszybia-i wtedy cale to plastikowe podszybie zejdzie.[emoji4]

Opublikowano
  • Autor

Zawital dzis kurier z paczuszkami,a w nich:

[emoji830] listwy drzwiowe (a'la) S4

d28a8f53405a67cf14b35b3e97f6606a.jpg

...niestety nie ori,wiec zobaczymy jak bedzie z trwaloscia.Moje zwykle ori juz mocno popuchly i podeszly rdza,a te byly w cenie wlasnie zwyklych,wiec zal bylo nie wziasc.

[emoji830] oslona podszybia i aku

a6f5c8e3ede566308d1ece2e501166ff.jpg

[emoji830] oslona zbiorniczkow

601ef70d1d1c8538db80d04cd3aa7278.jpg

Do kompletu brakuje jeszcze jednej,silnik bedzie piknie zabudowany,wiec po podniesieniu maski wszystko powinno sie ladnie prezencic.[emoji3]

 

 

Opublikowano

osłona podszybia używka ?? można wiedzieć ile dałeś za osłonę i listwy?? 

Opublikowano
  • Autor

Tak,oslona uzywana,kupilem tu na forum.[emoji4]

Ceny poszly na priv.

 

 

 

Opublikowano
osłona podszybia używka ?? można wiedzieć ile dałeś za osłonę i listwy?? 


Nowe podszybie w ASO kosztuje ~100zl.
Opublikowano
  • Autor

...wiec ja dalem polowe z tego.[emoji6]

Opublikowano

I jak ruszyło się coś w weekend? Ja miałem felgi zakładać lato ale inne prace przydomowe wytrąciły mnie z tego zacnego celu... Do tego wykładzina przyjechała z dziurą więc zamawiam gdiześ indziej a tą odsyłam...

Co z tą multifunkcją? Chcesz do mnie przyjechać na kodowanie i podłączanie ?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie,z pomocy na pewno skorzystam,ale jeszcze nie teraz... Jak widzisz po zdjeciach wyzej,zamiast kompletowac podzespoly do zalozenia multikiery,to kupuje inne graty.[emoji12]
Ja z pakietem letnim sie jeszcze chwile wstrzymuje.Na ta chwile to nawet nie mam za bardzo kiedy nawet auta umyc.W przyszlym tygodniu lece do Lodzi na dwa dni,ale jak juz bede w domu,po trasie,to zaczne szykowac/pucowac Audiczkie na sezon wiosna/lato.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

...i zbrojenia sie ciag dalszy:
[emoji830] wpadla lotka/daszek tylnej klapy
(do przemalowania w kolor)
d4e77f094726ab9d2183fd6eab328189.jpg
32db78787c00c7ca5f38f09f2c87d5e2.jpg
[emoji830] zakupiona dokladka z CupryR
5e594bef3c1f87d367e7cf3774d19b36.jpg
a770e03413bcd1a0b763bda1ba4478aa.jpg

Opublikowano

Osłony jeszcze nie zamontowane ?? 

Ciekawe jak będzie lip wyglądał bo dziś dostałem lip do odnowienia i zastanawiam się czy brać się za niego..

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie jeszcze nie...[emoji26]
Nazbieralem kupe gratow,a nie mam kiedy sie zabrac za ich montaz.
Jestem tak ostatnio zabiegany,ze jeszcze nawet na zimowkach jezdze,a juz przeciez oficjalnie wiosne mamy.
Moze w przyszlym tygodniu pozarywam nocki w garazu,to uda mi sie wrzucic kilka zdjec i pochwalic sie efektami montazu zakupionych czesci.[emoji28]

Opublikowano

O! A na mnie gada, że nic nie robię! :D

Opublikowano
  • Autor

...no i masz mnie![emoji28] [emoji12]

Opublikowano

Działaj,działaj zobaczymy jakiego bliźniaka masz do mojej ;)

bo dokładka od Cupry też u mnie czeka :) 

Edytowane przez Łuki28.08

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.