Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zadzik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zadzik

  1. Lepiej zdać się na sprawdzonych kolegów którzy ogarną temat a nie później szukać pomocy żeby ktoś poprawił . Polecam WWE-TUNING
  2. Ta turbina daje chyba do 2,2 bara wiec powinien byc mapsensor 4 bary. Jeden taki magik zrobil mi 280 km na takim sensorze (2 barowym) i twierdzil ze jest ok, tylko za mna byla widoczna sciana dymu. Także polecam sprawdzonych tunerów do grubszych modyfikacji.
  3. Po co ładować hf 50 jak można na podkręconych al wyciągnąć 280 km. Na pewno końcówki boscha będą trwalsze. Miałem firady 80 i nie polecam tych końcówek.
  4. Tak podkręcone :).
  5. Proponuje jechac do Rybnika Grzegorz Dawiec ogarnie bez problemu. U mnie tylko turbo inne gtb 2060 vklr a wykres taki. JJesli chesz podam Ci kontakt.
  6. Zadzwon dogadaj sie. Zawsze mozesz umowic sie z mechanikiem np na srode rano - wyciaga turbo to moze 2 h roboty z przerwa na browara hehe przychodzi nowa w poludnie do Mechanika czy do Ciebie i masz auto w jeden dzien zrobione proste. Przynajmniej wiesz ze bedzie smigac bo z uzywkami to roznie jest.
  7. Jesli chesz turbo awx po regeneracji zamów tu http://regmot.pl/ Ja brałem chyba z 5 sztuk i wszystkie smigaja 600 zl z wymiana u kuriera ( wysyłkowo) Lepiej doplacic pare stowek a miec pewnosc ze bedzie ok, bo poetem konczy siee tak ze operacje bedziesz powtarzal i nie bedzie tanio. daja 12 miesiecy gwarancji.
  8. Może takie coś ?
  9. zadzik odpowiedział(a) na GrzesBiTurbo temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć masz jakiś wykres jak to wstaje ?
  10. A i kapec na przod 225 minimum bo bedziesz jezdzil przoodem po calym pasie
  11. Uderz do Turbo Spaw po sprezarke, Krzysiek mial tez zetaw sprzegla bez dwumasy na 500 nm za jakis tysiac i tarcza obita kevlarem juz.
  12. W b6 wpialem sie w weza, ktory wychodzi z tylu glowicy przy vacum pompie przecialem go i wpialem turbo. Tak naprawde to gdzie ci bedzie wygodniej byle byl obieg plynu
  13. Jest troche zabawy przy montazu 2060 ale do ogarniecia. Troche pieprzenia z wezykami chlodzenia w awx bo wszystko z tylu i ciezko rece zmiescic
  14. Zmiencie turbiny na gtb i juz. Mialem to samo w brd i naszczescie zmienilem turbo na gtb2060 vklr, wstaje rowniutko i juz sama zmiana turbo duzo dala, jeszcze tylko wleca hf80 i strojenie
  15. zadzik odpowiedział(a) na Laczek1994 temat w Audi A4 B6/B7
    Potwierdzam
  16. Witam panowie, Mam prośbę czy macie może namiar na dobrego elektronika, który ogarnąłby temat po swapie a4 b5 z 2.5 ma 1.9 tdi, generalnie choinka na desce i obrotomierz nie działa. Najlepiej Kraków ewentualnie okolice. Dzięki za pomoc Pozdrawiam
  17. zadzik odpowiedział(a) na Palski temat w Audi A4 B6/B7
    Przecież to jest spływ oleju z turbo, z którego olej spływa do miski olejowej. Jest tam podkładka metalowa, wymienić i powinno być ok.
  18. Ja regenerowałem w tym zakładzie http://regmot.pl/ juz rok i wszystko ok zresztą firma, której pracuje regeneruje tam turba taże zakład sprawdzony. 600 zł na wymiankę.
  19. zadzik odpowiedział(a) na Spiczek temat w Audi A4 B6/B7
    No moc pierońska :), korby są ori czy coś w motorze było dłubane?
  20. Bierz hck po miescie i tak 6 nie wkładasz, do 5 biegu jest porównywalnie do skrzynie 5 biegowej, 6 bieg to juz na trase zakladaj ja i bedzie ok :), tym bardziej ze masz 170 km to bedzie smigac. Zawartość dodana 2 minutes later Sam mam taka i myślę, że słusznie wybrałem
  21. zadzik odpowiedział(a) na Spiczek temat w Audi A4 B6/B7
    Prawda jest taka ze pompki al i turbo brd i 2,5 koła nie ma a gdzie reszta ?
  22. zadzik odpowiedział(a) na Spiczek temat w Audi A4 B6/B7
    Poniżej temat o podkręcaniu avb. Co do wytrzymałości avb to tutaj masz wykresy i tu dalej to samo auto https://www.facebook.com/CzarnySleeper/?ref=ts&fref=ts Zawartość dodana 11 minutes later Jeśli jest opcja za 1000 zł tuningować to robiłbym to w ciemno
  23. zadzik odpowiedział(a) na Spiczek temat w Audi A4 B6/B7
    Wiesz co będzie potrzebne do modyfikacji to sprawdź mniej więcej ceny w necie i będziesz wiedział na co wystarczy 3 000 zł. Zmiana turbo na awx z softem to już zabawa pod 2 000 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.