Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojoo37

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Super, to jestem chętny na dwie strony, można jakiś kontakt do Ciebie, bo widzę że nie można wysłać wiadomość prywatnej...
  2. Zna ktoś może numery tej rurki wchodzącej do zacisków 974, 973 Tarcza 320, szukam lewej i prawej strony.
  3. Dzieki Dev za szybka opowiedz, blokady mam z kompletu firmy farys, teraz byłem w dwoch sklepach motoryzacyjnych i to co mieli na sklepie to praktycznie to samo co ja mam, twierdzili ze musi pasowac...no to ja juz niewiem. patrzac po internecie do 1.9 AVF blokada ma miec numery T10050. i tu mam pytanko do Ciebie, z jakiej firmy to zamowic? bo cos nie moge tego znalezc....
  4. Hej panowie mam pytanko, co jest nie tak ze blokada nie wchodzi na wszytskie zeby? w zestawie sa 2 rodzaje tylko ...silnik to 1.9 AVF
  5. No amatorka:)
  6. Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować
  7. Hej, rzucilibyscie okiem na ten wykres? No więc tak autko to b6 1.9 avf Q 130. Zrobiłem dolot z nierdzewki 54 fmic 230 założyłem turbo gtb 2056 sprzęgło brd pompki AL kat wywalony no i oczywiście dp jest no i dałem na zrobienie programu i takie coś wyplulo:( Co o tym sądzicie? W tym polu czerwonym zaznaczyłem taki lekki spadek, mówili mi że to może być przez czujnik położenia wału, idzie to jakoś inaczej sprawdzić? I jak to jest ze tu jest moc sprawdzana na kołach czyli wyplulo 180 koni czyli na silniku jest 220 : /?
  8. wojoo37 odpowiedział(a) na wojoo37 temat w Audi A4 B6/B7
    Tok dzięki za info pozdr:)
  9. wojoo37 odpowiedział(a) na wojoo37 temat w Audi A4 B6/B7
    Bo naprzyklad pod taki zestaw łatwo się podłączyć http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6951953748 Ale mi zalezy na klapie gaszecej a pod oryginalny EGR jak podłącze kolankiem sylikonowym to może spadać?
  10. wojoo37 odpowiedział(a) na wojoo37 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak
  11. wojoo37 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Będę robil dolot z nierdzewki i mam do was pytanie jak go połączyć z EGR bez wywalania go, bo chciałbym zostawić klape gaszaca, podobno nie którzy montują klapę z 2.5tdi? Wdzięczny byłbym za parę fot jak macie to zrobione:).pozdr
  12. Hej chciałbym sam pospawac fmic, mógłby mi ktos podrzucić parę fot?
  13. wojoo37 odpowiedział(a) na wojoo37 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, dzięki kolego za szybką odpowiedź:) nie wiedziałem że dwumas brd podejdzie do AVF .pozdr
  14. wojoo37 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, będę celował w moment około 450nm w moim 1.9avf q , i tu mam pytanie czy obijać kevlarem moje stare sprzęgło czy kupić całkowicie nowy zestaw brd? I czy naprzyklad jest sens obijać nowe sprzęgło brd?
  15. Na piątek mi znajomy zamówił za 140 zł To chyyba dobra cena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.