-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Super, to jestem chętny na dwie strony, można jakiś kontakt do Ciebie, bo widzę że nie można wysłać wiadomość prywatnej...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zna ktoś może numery tej rurki wchodzącej do zacisków 974, 973 Tarcza 320, szukam lewej i prawej strony.
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Dzieki Dev za szybka opowiedz, blokady mam z kompletu firmy farys, teraz byłem w dwoch sklepach motoryzacyjnych i to co mieli na sklepie to praktycznie to samo co ja mam, twierdzili ze musi pasowac...no to ja juz niewiem. patrzac po internecie do 1.9 AVF blokada ma miec numery T10050. i tu mam pytanko do Ciebie, z jakiej firmy to zamowic? bo cos nie moge tego znalezc....
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Hej panowie mam pytanko, co jest nie tak ze blokada nie wchodzi na wszytskie zeby? w zestawie sa 2 rodzaje tylko ...silnik to 1.9 AVF
-
Wykres 1.9 Q avf
No amatorka:)
-
Wykres 1.9 Q avf
Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować
-
Wykres 1.9 Q avf
Hej, rzucilibyscie okiem na ten wykres? No więc tak autko to b6 1.9 avf Q 130. Zrobiłem dolot z nierdzewki 54 fmic 230 założyłem turbo gtb 2056 sprzęgło brd pompki AL kat wywalony no i oczywiście dp jest no i dałem na zrobienie programu i takie coś wyplulo:( Co o tym sądzicie? W tym polu czerwonym zaznaczyłem taki lekki spadek, mówili mi że to może być przez czujnik położenia wału, idzie to jakoś inaczej sprawdzić? I jak to jest ze tu jest moc sprawdzana na kołach czyli wyplulo 180 koni czyli na silniku jest 220 : /?
-
EGR i fmic
Tok dzięki za info pozdr:)
-
EGR i fmic
Bo naprzyklad pod taki zestaw łatwo się podłączyć http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6951953748 Ale mi zalezy na klapie gaszecej a pod oryginalny EGR jak podłącze kolankiem sylikonowym to może spadać?
- EGR i fmic
-
EGR i fmic
Witam, Będę robil dolot z nierdzewki i mam do was pytanie jak go połączyć z EGR bez wywalania go, bo chciałbym zostawić klape gaszaca, podobno nie którzy montują klapę z 2.5tdi? Wdzięczny byłbym za parę fot jak macie to zrobione:).pozdr
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
Hej chciałbym sam pospawac fmic, mógłby mi ktos podrzucić parę fot?
-
Sprzęgło brd
Ok, dzięki kolego za szybką odpowiedź:) nie wiedziałem że dwumas brd podejdzie do AVF .pozdr
-
Sprzęgło brd
Witam, będę celował w moment około 450nm w moim 1.9avf q , i tu mam pytanie czy obijać kevlarem moje stare sprzęgło czy kupić całkowicie nowy zestaw brd? I czy naprzyklad jest sens obijać nowe sprzęgło brd?
-
Swap tyłu z 245 na 288
Na piątek mi znajomy zamówił za 140 zł To chyyba dobra cena