Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja na dniach bede zakladal,musze tylko skonczyc oklejanie jej.[emoji4]
...bo generalnie u mnie chromy grila,listwy drzwiowe,chromowana listwa bagaznika i dokladka z Cupry poszly w czarny carbon.Taka wizja mnie naszla i tak sie stalo.[emoji28]
Potem musze lotke jeszcze pomalowac w kolor i jak juz wszystko wleci na auto,to wtedy wrzuce w profil fotki calosci.

Opublikowano
  • Autor

...i ostatni dodatek z pakietu black carbon gotowy.[emoji38]
8223d39fc192c41649e7e53d0da0864a.jpg

Opublikowano
...i ostatni dodatek z pakietu black carbon gotowy.[emoji38]
8223d39fc192c41649e7e53d0da0864a.jpg



Fajnie wyszlo. :) Duzo roboty z oklejeniem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Kwestia wprawy.[emoji6] To byl akurat ostatni element ukladanki,ktory oklejalem,wiec poszlo szybko i bezproblemowo,bo wiedzialem juz co i jak.
Poza tym to w miare prosty element...[emoji4]

Opublikowano
  • Autor

No i dokladka juz na pokladzie![emoji4]
Brakuje jeszcze tylko lotki,ale do Swiat juz raczej nie zdaze jej pomalowac i wrzucic na auto,wiec ponizej kilka zdjec zrobionych na szybko w garazu,jak teraz prezentuje sie calosc z dodatkami w carbonie.[emoji28]
Procz tego na ten sezon alusy zostaly prysniete w grafit (gun metal).
871fe63c9b3c2d11132e416a50871004.jpg96b650e09fe89baf84bf57e197c5d563.jpg6a41a199e0ccd0d9ca66fe306f65319b.jpg5d0b7fd70b8707c53e355bd3f798e901.jpg24bb069211d8d00f231a695bec833b37.jpged42902b088b7f39578d22b9c3f458d3.jpg

Opublikowano

Ale koza :P W dol ! :naughty:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

...wiem...[emoji17] Do tej pory sie przed tym bronilem,bo daily car,ktorym woze dziecko... bo w serii nie bylo widac az takiej tragedii...
Ale teraz przy tym,,pakiecie stylistycznym"strasznie sie ta zawiecha rzuca w oczy![emoji24] Ale w najblizszym czasie postaram sie to ogarnac i zglebic auto.
Do tej pory byl zamysl wrzucic Eibachy ProKit,ale zaczalem sie ostatnio zastanawiac nad gwintem...[emoji20]

Opublikowano

Ja jestem za gwintem. Bronilem sie orzed gwintem i wsadzilem tylko springi -45mm. Teraz zaluje, ze nie gwint. Na przyszly sezon planuje juz gwincior. ;) Poprostu jest ten niedosyt, ze moze byc nizej :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no i w końcu ;) ale musisz wrzucić fotkę za dnia przy normalnym świetle.. jaki masz zawias u siebie ??

nie wiem ale wydaja mi się ze przy ori srebrnym optycznie felga jest większa ;)

Opublikowano
  • Autor

Zrobie jakas sesje w plenerze,ale to po zamontowaniu lotki i jak pogoda pozwoli,bo na ta chwile to sie z domu nie chce wychodzic.[emoji299]
Zawieszenie seria - komfortowe 1BA.Od wczoraj siedze i wertuje wszystkie artykuly na temat gwintu i zamiast poszerzac wiedze czuje,ze z godziny na godzine jestem coraz glupszy w temacie i nie wiem co wybrac.[emoji47]
Jesli chodzi o kolor felg,to ten gun metal bardzo mi sie podoba,na zywo wyglada o wiele lepiej niz standardowy silver kolor,ale moze i fakt - ciemniejsza felga zawsze wydaje sie optycznie mniejsza,bo zlewa sie z opona.Czarnych to juz wogole nie byloby widac,dlatego wybralem lekki grafit.[emoji5]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak pisali poprzednicy - musi isc chociaz troche w dol, bo teraz tego bardzo brakuje... Tylny zderzak mi sie nie widzi z tym a'la dyfuzorem ;) kółko w graficie dobrze wygląda :whistling:

A tak poza wszystkim to wez gdzies wyjedz tym autem na swiatlo dzienne, a nie tylko focisz w tym ciemnym i ponurym garazu podziemnym :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Zona mi nie pozwala z niego wyjezdzac,bo zas gdzies na d*py pojade i zgine![emoji14][emoji23] Nizszy zawias to teraz mus. Nawet do swojego watku nie zagladam,bo zal mi na te zdjecia patrzec.[emoji28]

Opublikowano
  • Autor

...a dzis dotarl ostatni element body engine-trzecia i ostatnia z pokryw.[emoji4]49ea147f77da3bb2640fe02fd4dad8a1.jpg

 

 

Opublikowano

no teraz jak będziesz musiał coś robić pod maską będziesz miał jeden plastik więcej do demontażu..

lepiej go oddaj,wybawię Cie problemu ;)

Opublikowano
  • Autor

Mimo Twych szczerych checi,nie mam smialosci Cie tym obarczac![emoji6][emoji23]
Swoja droga,oby tylko takie problemy przy Naszych autach byly...[emoji4]
A w sprawie oslon poszlo priv.

Opublikowano

No to teraz wszystkie osłonki w czerwony zamsz i będzie elegans :D

Opublikowano

Kolego jakiej foli carbon używasz? Dobrze trzyma po dłuższym czasie użytkowania?

Opublikowano
  • Autor
No to teraz wszystkie osłonki w czerwony zamsz i będzie elegans [emoji3]

...a moze takim pluszowym wlosiem i zamiast oslony pucowac fibra i plakiem,bede je maszynka i grzebieniem podkaszal![emoji23]
Karollo,co tam u Ciebie,wprowadziles sie juz?
Napisz na priv,gdzie dokladnie w SNC to mieszkanie kupiles,moze my juz sasiady z jednej ulicy jestesmy,a jeszcze o tym nie wiem![emoji12]
Opublikowano
  • Autor
Kolego jakiej foli carbon używasz? Dobrze trzyma po dłuższym czasie użytkowania?

Witam,witam.
Folie bralem z Allegro:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6703773490
Folia jak na razie trzyma sie dobrze,moge ja polecic chocby na fakt dobrej termoplastycznosci po podgrzaniu,a napomne tylko,ze wspomagalem sie suszarka do wlosow zony,bo opalarki na stanie garazowym nie posiadam.[emoji28] Pierwszy raz oklejalem folia cokolwiek i przyznam,ze bylem milo zaskoczony,ze tak ladnie sie ukladala na tak trudnych elementach jak ramki grilla czy dokladka z Cupry.Asekuracyjnie kupilem dodatkowo primer wzmacniajacy klejenie folii,ale nawet go nie musialem uzyc.[emoji4] Z tego linku zakupilem rowniez folie szczotkowane alu do oklejenia dekorow wewnatrz,z braku czasu jeszcze sie za to nie zabralem,ale juz wiem,ze powinno gladko pojsc ich oklejanie.[emoji4]
Ty,widze,tez masz oklejone elementy w swojej B7.Bedziesz poprawki robil,ze szukasz innej folii czy zmieniasz look na jakis inny kolor/fakture folii?
Opublikowano

Tak muszę poprawić, gdyż folia której użyłem po kilku tygodniach zaczęła się odklejać. Na grillu mam 3M i trzyma już ponad 2 lata.  zaś na dokładkę użyłem tańszej i niestety musiałem zerwać bo tragicznie to wyglądało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.