Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z czunikiem temperatury oleju : 1j0907660b

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam dośc denerwujący problem

mianowicie wariuje mi czujnik temperatury oleju i na FISIe wysietla sie zolta konweka z napisem sensor

miałem problem z poprzednim czujnikem wiec kupiłem uzywke i zamienilem

myslalem ze problem zniknął pozniewaz czujnik wskazuje temperature oleju etc

i co jakis czas "gasnie" ...zegar tempretury opada ... pozniej co jakis czas pojawia sie zolta konweka ...

pozniej znowu gaśnie i co jakis czas pokazuje temperature oleju ponownie

co to moze byc ?

Opublikowano

mam tak samo :( tylko że teraz już świeci cały czas ...

czyściłem kostkę przy czujniku i nadal bez zmian

Opublikowano
  • Autor

Czy forum umarło ?

Opublikowano

a może nikt nie wie dlaczego tak się dzieje

Opublikowano

kolego zakładając używany czujnik nie ma pewności że jest sprawny! najlepszą opcją było by sprawdzenie tego czujnika u kogoś kto ma auto z takim czujnikiem ! ja już nawet zdejmuje kostkę z niego bez wchodzenia pod auto ! wpinasz u kogoś i widać czy pokazuje czy nie ! ja rozważam opcje emulatora bo nie mam pewności że po zakupie nowego będzie to wina czujnika a swoje nowy kosztuje ... podobno może to być też wina zegarów więc dlatego też się waham kupić !

Opublikowano
  • Autor

najsmieszniejsze jest to ze czujnik raz dziala raz nie .... tj dziala pokazuje temp ... pozniej wywala błą (konweka ) pozniej pokazuje ze dziala

kurde sam sie zastanawiam czy nie kupić emulatora ale szkoda tracic taką fajną opcje w zegarazch jak sie butuje smoczyce ;-)

musze sie podlaczyć pod kompa i jak przestanie działać przemierzę go czy dostaje napięcie bo albo przewód gdzie uwalony albo cos nie halo z czujnikiem a to byłby mega nie fajnie

Opublikowano

też było to dla mnie dziwne że raz działa raz nie... a ja widzę że kanał 50 w klinie pokazuje mi temp. :angry: kolego taki emulator pare zł a było by wiadomo że to czujnik!!!

Opublikowano
  • Autor

kanal 50 nie moze okazywać Ci temperatury ponieważ pokazuje iloc minut postoju ;-)

natomiast kanał 51 pokazuje temperature silnika a nie oleju

na klimie nie zobaczysz czunika g266

Opublikowano

no to widocznie jest coś nie tak bo jadąc autem patrze i pokazuje temp :kox: i trzyma 70-72 kanał 49 i 51 po 90 pokazuje ...

Edytowane przez daro87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oczytałem błędy i wychodzi na to ze mam uszkodzoną wiązke :

00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266)
30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent

ma ktoś schemat wiązki jak leci i gdzie jest bezpiecznik

Opublikowano

coś mi się wydaje że miałem ten sam błąd i zamontowałem emulator i po błędzie ...

zawsze możesz podpiąć czujnik prosto pod zegary i będzie wiadomo ! jest plus po zapłonie, minus i sygnał do licznika

nie pamiętam dokładnie ale któryś chyba od 1 do 5 ;)

Edytowane przez daro87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

hydrozagatki cześć dalsza ...

czujnik jest na 100% sprawny tj po przekręceniu kilka tazy kluczykiem na pozycję on/off pojawia się temperatura

pytanie czy to licznik czy może przewód ?

jak to zdiagnozować ?

bo wiązka w silniku V jest mocno pochowana iu nie chce jej drzeć na darmo (zwłaszcza ze nie mam kanału )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.