Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Królik Doświadczalny firmy KAMOKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czytałem wiele na forach i nie tylko jaki rodzaj zawieszenie kupić w miarę przyzwoitych pieniądzach. I po przeczytaniu tych wielu informacji doszedłem do wniosku że wiem mniej niż przed :D ile ludzi tyle opini :D Byłem prawie zdecydowany na zakup kpl wahaczy firmy SKV Germany. Zadzwoniłem więc do gościa żeby takie zamówić i nagle zderzyłem się ze ścianą bo gość powiedział że jak chce pojeździć to żebym kupił KAMOKA. podparł się tym że mają 23 rodzaje zawiechy różnych firm i złotówy jeżdżą na KAMOKA i chwalą je że 60 tyś. to minimum. Wiec po krótkim przemyśle zamówiłem je. i w tym poście powiem Jak to będzie wyglądać co jakiś czas. Będę takim królikiem który pomoże innym wyeliminować daną firmę lub też kupić coś taniej i dobrze :) postaram się wpisywać swoje spostrzeżenia co jakiś czas może co 5000 kilometrów

Opublikowano

Ja kupiłem cały komplet zawiasu kamoki do passata b5, (to samo co a4 b5) zapłaciłem 3 lata temu jakoś koło 500zł. Wystarczył mi ten komplet na 3 lata jazdy i jeszcze coś zostało chyba, także nie był zły ten zestaw jak na takie pieniądze. To chyba czeska firma jest, bynajmniej nie chińszczyzna :)

Opublikowano
  • Autor

Ja kupiłem cały komplet zawiasu kamoki do passata b5, (to samo co a4 b5) zapłaciłem 3 lata temu jakoś koło 500zł. Wystarczył mi ten komplet na 3 lata jazdy i jeszcze coś zostało chyba, także nie był zły ten zestaw jak na takie pieniądze. To chyba czeska firma jest, bynajmniej nie chińszczyzna :)

no dokładnie produkowane jest w czechach dlatego tez sie zdecydowałem :) a ile km zrobiłes?

Opublikowano

3 lata ale ile km? ja kupiłem poprzednie auto na takich i nie wiem ile km zrobiło .. po paru miesiącach wszystko latało ...ale mogło już trochę być

Opublikowano
  • Autor

3 lata ale ile km? ja kupiłem poprzednie auto na takich i nie wiem ile km zrobiło .. po paru miesiącach wszystko latało ...ale mogło już trochę być

ok dzięki za info

Opublikowano

Przez 3 lata około 40 tys km, ale było wymieniane coraz pojedynczo wahacze , nie wszystkie na raz. Ale te co wymieniłem zaraz po kupnie tego kompletu i w momencie sprzedaży auta miały już nalatane koło 40 tys i nie było ich słychać. Także za te pieniądze osobiście bym polecił.

Edytowane przez Exmi

Opublikowano
  • Autor

no to patrząc na to co napisałeś 40 tyś z wymianami pojedynczo to naprawde dobry wynik jak za ta cene. zobacze jak to bedzie u mnie. ja rocznie robie 20 tyś. wiec jak wytrzyma mi 3 lata to bedzie wynik godny tych markowych zawiasów patrząc na polskie drogi

Opublikowano

Wiesz to też dużo zależy po jakich drogach się jeździ. Ja jeździłem różnie, trochę po takich trochę takich, ale większe dziury i nierówności zawsze starałem się unikać lub wolniej po nich jechać :) Tak jak pisałem, kupiłem cały zestaw, 3 lata przejeździłem i jeszcze nawet coś zostało :)

Opublikowano

no ja też mam straszne drogi i już mam 40 tyś. na MS :D polecam ...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Jakieś 400 zrobione może 500 km. Ale nie o tym nie o tym. Tak jak pisałem zamówiłem zestaw KAMOKA i przyszedł. Po rozpakowaniu ogromne zaskoczenie. Dlaczego?? a to z powodu tego że każdy wahacz osobno zapakowany w pudełeczko w folie wraz ze śrubami a to wszystko w jednym pudle kartonowym. Po otwarciu pierwszego lepszego wizualnie można stwierdzić że wahacze wykonane bardzo solidnie mocno wypełnione gumą. Mechanik jak to dostał to nie wierzył, na jego oko również wygląda to na solidny zestaw.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

W hurtowni gdzie pracuję handlowaliśmy praktycznie każdą marką wahaczy.

Nie chce źle się wyrażać o kamoce bo może nie są złe jak Kraft czy Maxgear ....ale moim zdaniem przegrywają z SKV.

Na SKV złotówy robią po 70 000 km, kamoka leci po 25 000 - 40 000 km w standardzie, rekordzista przyniósł je po 7000 km (ale bóg wie czy może był odporny na myślenie, czy faktycznie to wina zawiasu)

W zeszłym tygodniu sprzedałem zestaw SKV chłopakowi w firmie, który twierdził że na SKV przejechał 90 000 w 3 lata, ile w tym prawy nie wiem. Wiem jednak, że kamoki gdy nią handlowaliśmy reklamowaliśmy 21 kompletów, SKV jeszcze żadnego a sprzedaliśmy ponad połowę tego co kamoki.

Przyznać trzeba że kamoka jest ładnie pakowana, faktycznie opakowanie robi wrażenie, ale chyba nie o to chodzi....

Edytowane przez rachmistrz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.