Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy zamkach i stacyjce Audi A4 B5 '97


Qurvica

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 B5 rocznik 97 (półlift -przód przed lift)
Chłopy, mam problem - siostra odwaliła taką magię, że nie mam teraz kluczyków ani 1 ani 2 kompletu, nic.
Co radzicie? Czy jeśli kupię używane zamki+stacyjka+kluczyki (nawet te z 96roku) z neta to podejdą jak wymienię. Pewnie też immo będę musiał do tych wymienionych też zaprogramować.
Czy macie jakieś inne rady? Powtarzam , nie mam żadnego kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić wkładkę z drzwi i stacyjkę z kluczykiem, wymienić to. W zależności od ilości kluczyków ile posiadasz, kupić tyle nowych transponderów, zamontować je w kluczykach. Interfejs vag kkl, program vag K+can commander, wyciągnąć pin do immobilizera i przeprowadzić dopisanie nowych kluczyków do immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem , ale czy jak kupię komplet zamków z sedana A4 B5 , to czymś się strasznie różnią jakbym wziął zamki+stacyjkę+kluczyki z innego rocznika niż mój, czy to bez znaczenia, bo i tak wymieniam wszystkie i programuje immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan/kombi nie ma różnicy, z drzwi wyjmujesz same wkładki(po otwarciu drzwi wyjmujesz gumową zaślepkę, torxem lub imbusem popuszczasz śrubkę i wyciągasz wkładkę). Jeśli chodzi o stacyjkę to nie jestem pewien czy była różnica przedlift/polift - podejrzewam że nie, ludzie zmieniają kolumny kierownicy w przedliftach na poliftowe żeby mieć duży wieloklin na montaż kierownicy, to stacyjkę starą muszę przełożyć.

Masz auto z 1997r, czyli na 99% immo w liczniku. Czyli takie transpondery Cię interesują:

http://allegro.pl/transponder-crypto-48-id48-tp08-t6-vw-audi-fiat-i5689418168.html


z wkładką bagażnika pewnie jest różnica, ale w sumie mało kto używa tam zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...