Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o wycene mojej B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przymierzam sie do zmiany auta i moja B5 poszla by do sprzedania. Mozecie mi powiedziec mniej wiecej ile za nia mogl bym krzyczec? :)

A4 B5 1,9TDI AJM Avant 2001r FWD.

Dane tehcniczne:

Silnik AJM 138km 305nM program zrobiony u gregor10.pl (posiadam wykres)

Zawieszenie gwintowane Koni Sport

Felgi 17`

Tempomat

Przyciemnianie wszystkie szyby

ESP

2x el. szyby

Skórzane podgrzewane fotele

Rozporka górna+dolna

Podgrzewane dysze od spryskiwaczy

El. Lusterka

1/2 FIs (Posiadam licznik z pelnym FISem i manetkami pod FIS, ktory nie doczekal sie zalozenia. Dodaje gratis do auta)

Pakiet oswietlenia Ambiente

Climatronic

Domykanie szyb z pilota

Schowek na narty

Rozrzad bedzie do wymiany za 30kkm, za niedlugo przeglad i ubiezpieczenie + za okolo 2tys km filtry i olej do wymiany.

Z mankamentow: Caly czas stuka cos po lewej stronie, prawdopodobnie amor. Nic sie nie dzieje, tylko te stuki denerwuja. Wachacze, drazki itp sprawdzane i sa OK. Chyba ze rozporka sie poluzowala i stuka? Nie wiem. Do tego przytarty przedni zderzak. Auto mam w posiadaniu od ponad 3 lat, jestem jego pierwszym wlascicielem w PL, zrobilem ponad 60kkm i nigdy mnie nie zawiodlo.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333712-b5-ajm-sreberko-lukasza-19-tdi-138-hp-gwint-koni-18/

Opublikowano

Jak chcesz sprzedać a nie sprzedawać to czasem nie wystawiaj za 13+.Trochę mankamentów jest i do zrobienia i płacenia niedługo jak mówisz.Daj 12 do negocjacji i czekaj co się będzie działo.Ja ponad 10 za B5 bym już nie dał.Ale to tylko moje zdanie. :wink:

Opublikowano

Wystaw za 12.000 do nego i jeżeli przyjedzie ktoś chętny i da Ci 11 to tez warto pomyśleć nad sprzedażą :). Ponoć 1 klient jest najlepszy :).

Opublikowano

jaki przebieg?
pamiętaj, że chwilowo diesle są w odwrocie plus jest ich mnóstwo na rynku, co też może wpływać na cenę i szybkość sprzedaży.

Edytowane przez sprat

Opublikowano
  • Autor

Kupilem przy 175000 teraz ma 240000. Wystawilem za 13500, jak bedzie lipa to cene obnize, to 13500 jest raczej z czytsej ciekawosci

Edytowane przez Lukasz eS.

Opublikowano

pamiętaj, że za tyle to można już mieć B6 - pal licho, że w gnieźnie/płocku i składaną z trzech :)

nie chcę Cię zniechęcać ale nie liczyłbym na więcej niż 10 tysięcy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.