Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o wycene mojej B5


Lukasz eS.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam sie do zmiany auta i moja B5 poszla by do sprzedania. Mozecie mi powiedziec mniej wiecej ile za nia mogl bym krzyczec? :)

A4 B5 1,9TDI AJM Avant 2001r FWD.

Dane tehcniczne:

Silnik AJM 138km 305nM program zrobiony u gregor10.pl (posiadam wykres)

Zawieszenie gwintowane Koni Sport

Felgi 17`

Tempomat

Przyciemnianie wszystkie szyby

ESP

2x el. szyby

Skórzane podgrzewane fotele

Rozporka górna+dolna

Podgrzewane dysze od spryskiwaczy

El. Lusterka

1/2 FIs (Posiadam licznik z pelnym FISem i manetkami pod FIS, ktory nie doczekal sie zalozenia. Dodaje gratis do auta)

Pakiet oswietlenia Ambiente

Climatronic

Domykanie szyb z pilota

Schowek na narty

Rozrzad bedzie do wymiany za 30kkm, za niedlugo przeglad i ubiezpieczenie + za okolo 2tys km filtry i olej do wymiany.

Z mankamentow: Caly czas stuka cos po lewej stronie, prawdopodobnie amor. Nic sie nie dzieje, tylko te stuki denerwuja. Wachacze, drazki itp sprawdzane i sa OK. Chyba ze rozporka sie poluzowala i stuka? Nie wiem. Do tego przytarty przedni zderzak. Auto mam w posiadaniu od ponad 3 lat, jestem jego pierwszym wlascicielem w PL, zrobilem ponad 60kkm i nigdy mnie nie zawiodlo.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/333712-b5-ajm-sreberko-lukasza-19-tdi-138-hp-gwint-koni-18/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sprzedać a nie sprzedawać to czasem nie wystawiaj za 13+.Trochę mankamentów jest i do zrobienia i płacenia niedługo jak mówisz.Daj 12 do negocjacji i czekaj co się będzie działo.Ja ponad 10 za B5 bym już nie dał.Ale to tylko moje zdanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw za 12.000 do nego i jeżeli przyjedzie ktoś chętny i da Ci 11 to tez warto pomyśleć nad sprzedażą :). Ponoć 1 klient jest najlepszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki przebieg?
pamiętaj, że chwilowo diesle są w odwrocie plus jest ich mnóstwo na rynku, co też może wpływać na cenę i szybkość sprzedaży.

Edytowane przez sprat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem przy 175000 teraz ma 240000. Wystawilem za 13500, jak bedzie lipa to cene obnize, to 13500 jest raczej z czytsej ciekawosci

Edytowane przez Lukasz eS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że za tyle to można już mieć B6 - pal licho, że w gnieźnie/płocku i składaną z trzech :)

nie chcę Cię zniechęcać ale nie liczyłbym na więcej niż 10 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...