Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co się dzieje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanie, mam audi a4 b5 1.9tdi 90km i chodzi mi o taka sprawe ostatnio wracałem z miasta i raptownie zatrzymał sie samochód jak by cos zblokowało na początku tylko 3bieg lekko trzeszczał przy zmianie biegów, i zauważyłem tez ze tak dziwnie charhoci jak puszczę sprzęgło. jak sie zatrzymal ten samochod to chwile postalem i znowu ruszylem przejechalem jakies 3km i raptownie znowu cos zblokowało, i co dziwne jest dla mnie ze jak odpale na sprzegle to pracuje puszczę sprzęgło i jak by cos hamowalo silnik i gasnie. co to może byc skrzynia czy sprzęgło ??? i jakie koszta orietuje sie ktos ?

Opublikowano

Niestety skrzynia. Raczej nie będzie się opłacać zaglądać do środka. Szukaj używanej skrzyni.

Opublikowano
  • Autor

Niestety skrzynia. Raczej nie będzie się opłacać zaglądać do środka. Szukaj używanej skrzyni.

aha no spoko dzięki, a możliwe ze to cos ze sprzegłem czy raczej wszystko ok? bo kolega mi mówił ze to moze byc te kolo dwumas czy jak tam. i jeszcze chciałem dodac ze sciagac do domu to musialem traktorem na podnosnik bo tak zblokowalo ze wgl nie da sie holowac ...

Opublikowano

Sprzęgło jest między skrzynią a silnikiem i służy do załączania i rozłączania napędu od silnika. Jak pisałeś wcześniej:


i co dziwne jest dla mnie ze jak odpale na sprzegle to pracuje puszczę sprzęgło i jak by cos hamowalo silnik i gasnie

Kiedy wciskasz sprzęgło odłączasz silnik od zablokowanej skrzyni i może on pracować normalnie. Kiedy puszczasz sprzęgło, to silnik ma połączenie z zablokowaną skrzynią i przez to się dusi. IMO problem leży w uszkodzonej skrzyni.

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło jest między skrzynią a silnikiem i służy do załączania i rozłączania napędu od silnika. Jak pisałeś wcześniej:

i co dziwne jest dla mnie ze jak odpale na sprzegle to pracuje puszczę sprzęgło i jak by cos hamowalo silnik i gasnie

Kiedy wciskasz sprzęgło odłączasz silnik od zablokowanej skrzyni i może on pracować normalnie. Kiedy puszczasz sprzęgło, to silnik ma połączenie z zablokowaną skrzynią i przez to się dusi. IMO problem leży w uszkodzonej skrzyni.

aha dziękuje za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.