Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Avant ASN :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie chociaż na forum jestem od dawna nie miałem okazji sie pochwalić moim Audi ,
może dlatego ,że stała ciągle u mechanika :banan:


Samochód jest u Mnie od 24.12.2015r. ,przyjechał z niemiec ,silnik to był jeden wielki problem, zostało włożone na start jakieś 5000 zł ,ale teraz śmiga i jest wszystko dobrze!


Silnik to 3.0 ASN QUATTRO + MANUAL

WYPOSAŻENIE

  • TEMPOMAT
  • BOSE
  • SKÓRA
  • PODGRZEWANE d*py
  • NIESTETY JESZCZE DREWNO
  • XENON
  • ORI SPRYSKI

To chyba tyle :)

MODY

  • ROTOR 19: DONE
  • LEDY NA TABLICY: DONE
  • GWINT
  • PROGI S4
  • LOTKA S4
  • DOKŁADKA B6 NA TYŁ
  • DOKŁADKA LEON CUPRA PRZÓD
  • 2 DIN
  • KIERA TT
  • ULTER 100 MM + MAŁA PRZERÓBKA WYDECHU
  • "DOŁY" W CZERŃ
  • GRILL W CZERŃ: DONE
  • MALOWANIE ŚRODKÓW LAMP PRZEDNICH NA CZARNO

NA DZIŚ DZIEŃ AUTO JEST SERYJNE OPRÓCZ FELG ALE MYŚLE ZE W TYM SEZONIE DUŻO SIE ZMIENI ;)

FOTO:

IMG_7258.jpg
IMG_7242.jpg
IMG_7278.jpg
12510816_1008755019180599_1105045781_o.j
No i rotor :

DSC_0120.jpg
DSC_0119.jpg
IMG_20160301_161856.jpg

Edytowane przez milosz.94

Opublikowano

Piękna maszyna:)

Co tyle kasy pochłonęło?

Opublikowano

To co na start cię tyle kosztowało ?

Rotory ori ?

Opublikowano
  • Autor

Tyle kasy pochłonęły rozkrecajace się wariatory ale kolega z forum pomógł i mechanik po wymianie uszczelniaczy oraz nastawnikow i ustawianiu rozrządu ok 5 razu doszedł do ładu i auto chodzi świetnie ;) niestety części ori nie dostałem na miejscu wszystko szło z Niemiec ;)Ale auto zrobione jest na cacy myślę że ja i ktoś kto kupi pojezdzi długo ;)

Rozrząd był nowy praktycznie ale ktoś źle skręcił w Niemczech i to było powodem ;)

Opublikowano

Takie humory ASN :)

Ekstra auto, pozazdroscic.

Opublikowano

Bardzo ładnie sie prezentuje na rotorach..:)

Zawieche jaka tu masz?

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie seryjne oczywiście ale dużo niższe niż zwykłe, jak będę wyciągał to odpowiem na to pytanie ;)

Opublikowano

W kodach wyposarzenia powinno byc napisane..;) pytam bo przy 1be/v na 19 koło powinno sie chować w nadkolu tak mi sie wydaje ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ,będzie czas to zobacze ;)


Zawieszenie 1BE siedzi wczoraj zobaczyłem ;)
Opublikowano

hejka ladna sztuka , felga super sam bym lykna do swojej pozd powodzenia w modzeniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.