Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oparcie kanapy z b7 do b6 co jest nie tak?


hubi_a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamontowałem fotele z b7 avant sporty do b6 sedana i powiem tak, przód pasuje siedzisko pasuje ale oparcie te podwójne z podłokietnikiem już nie koniecznie. Na "bolec ten na dole oparcie weszło na maxa ale na górze nie łączy z zamkiem powstała luka. Na mocowanie te na środku też trzeba było się nagimnastykować, żeby to upchać ale weszło, a te pojedyncze oparcie siedzie bez problemu wszystko ładnie spasowane i nawet zamek zamyka. Czy ktokolwiek miał z was taki problem? Ponieżej foto.
9a1aa6227a290e2bmed.jpg

b758c3403c0ee9camed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale bez powodzenia, nie trafiłem na taki problem z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy na pewno dobrze wszystko się wpasowało tam po środku, gdzie musiałeś się nagimnastykować. Ostatnio zmieniałem fotele i też miałem tam mały problem bo na początku nie chciało ładnie tam wejść. Jak już wskoczyło to było idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środku nie chciało wejść ta rolka wystawała za daleko więcej niż na środku i musiałem odkręcić całe mocowanie te środkowe i wtedy dopasowywałem weszło... i jest prosto względem drugiego oparcia tego pojedynczego nawet ta sama wysokość tylko nie przylega do boczka odstaje jak widać na zdjęciu ale od dołu jest spasowane i już na górze jest takie rozstąpienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...