Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z biegami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od jakiegos czasu mam problem ze zmiana biegow. Otoz... Zaczeło sie tak ze podczas jazdy biegi wchodza tak jakby cos chaczylo... tzn sprzegło wcisniete do konca wbijam 2 bieg opornie moze nie idzie ale tak w polowie przycina sie lekko jakby cos mu przeszkadzalo... tak samo jest z 1,3,4...Jak stoje w miejscu to biegi wchodza idealnie... Mialem tez taka sytuacje ze bylem w trasie to nie wiem co sie stalo bo nie moglem wbic 5 biegu a reszta biegow zaczela swirowac bo zachowywaly sie tak jakby byly na luzie chociaz byly wbite, moglem sobie nimi ruszac we wszystkie strony, a jak wbijalem 4 bieg to slyszalem jakby cos w srodku latalo jakas blaszka... Po podjechaniu na parking w celu sprawdzenia co sie moglo stac, dalem na luz, wcisnalem skrzynie i biegi zaczely normalnie wchodzic tylko ze tak jak wyzej wspomnialem... nie wiem co moze byc przyczyna... Mial ktos podobny broblem?

Edytowane przez BzyQ03

Opublikowano

moze docisk sprzegla szwankuje .zalezy jak sie ulozy to jest problem lub go nie ma

Opublikowano
  • Autor

moze docisk sprzegla szwankuje .zalezy jak sie ulozy to jest problem lub go nie ma

nie mam pojecia bo tylko podczas jazdy tak sie dzieje a sprzegla zawsze do konca wciskam... podczas postoju tego nie ma

Opublikowano

Sprawdź wybierak.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź wybierak.

Sprawidzilem i to jest napewno wina tego bo w srodku blaszka lata cala .... Dzieki :)

WItam. Otoz sprawdzilem wybierak i sprawa wyglada tak jak na zdjeciach...

http://www.directupload.net/file/d/4303/pvyr2v8y_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4303/8twbzeev_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4303/a8uad5ad_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4303/ylja7vzu_jpg.htm

blaszka jak widac peknieta... co robic? Wystarczy kupic zestaw naprawczy? Z zestawow znalazlem tylko takie cos.

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-lewarka-vw-passat-b5-audi-a6-a4-i5866710335.html#thumb/2

Czy to pomoze jezeli to koleczko metalowe jest pekniete?

Edytowane przez BzyQ03

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.