Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbosprężarka wpada w tryb awaryjny błąd i logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule dzisiaj 4 razy turbosprężarka wpadła w tryb awaryjny co się stało? Pomoże ktoś? Co posprawdzać z góry dziękuje za pomoc.

Taki błąd wali na kompie:

16618- Boost pressure regulation: limit exceeded (overboost condition)

A to logi dynamiczne:

http://vaglog.pl/log_253781.html

http://vaglog.pl/log_253782.html

Statyczne:

http://vaglog.pl/log_253783.html

http://vaglog.pl/log_253784.html

http://vaglog.pl/log_253785.html

Opublikowano

Przeładowuje dosyć ostro, musisz posprawdzać podciśnienia, jakoś dziwnie n75 pracuje.

Kąt synchronizacji masz do poprawy.

Opublikowano
  • Autor

Kąt synchronizacji wtrysków do poprawki? Sprawdzić węże podciśnienia dobrze rozumie? I co wpływa na tą dziwną prace n75 uszkodzony? Do wymiany?

Opublikowano

Popatrz czy nie są przetarte wężyki, może któryś się zsunął, sparciał.

A kąt do poprawy

Opublikowano
  • Autor

Ok to ogarnę ten kąt wtrysku i wymienie weze na silikony bo już dawno miałem to zrobić bo nie dlugo mam nadzieje wieksze wpadnie. N75 mam narazie zostawić w spokoju?

Ok to ogarnę ten kąt wtrysku i wymienie weze na silikony bo już dawno miałem to zrobić bo nie dlugo mam nadzieje wieksze wpadnie. N75 mam narazie zostawić w spokoju?

Wieksze turbo*

Sprawdzałem węże podciśnienia są ok. Co dalej robić?

Wymiana n75? Bo dzisiaj znowu był tryb awaryjny jak na wyzszych obrotach turbo katowałem.

A i czy niewłaściwy kąt wtrysku ma wpływ na wpadanie auta w tryb awaryjny?

Opublikowano

wyczysc turbosprezarke , nic innego nie pomoze

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o czyszczenie zmiennej geometrii turba? Czyli zawór n75 jest w porządku?


Kurde trochę to dziwne bo emerycko jakoś nie jeździłem.


Kurde trochę to dziwne bo emerycko jakoś nie jeździłem.

Opublikowano

Chodzi o czyszczenie zmiennej geometrii turba? Czyli zawór n75 jest w porządku?

Kurde trochę to dziwne bo emerycko jakoś nie jeździłem.

Kurde trochę to dziwne bo emerycko jakoś nie jeździłem.

tak

Opublikowano
  • Autor

Ok to bede musial przemyslec bo na wiosnę chce turbo z awx wrzucić.

Opublikowano

Ok to bede musial przemyslec bo na wiosnę chce turbo z awx wrzucić.

z takim notorycznym przeładowaniem do wiosny możesz nie zdążyć (nawet tej kalendarzowej :grin: )

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

Ok to bedzie trzeba wyczyścić.

Opublikowano

Znajomy już 2 lata jeździ z pzeładowaniami i nic się nie dzieje :)

Wrzucaj turbo z AWXa a to sprzedaj

Opublikowano
  • Autor

No tak będe musiał raczej zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.