Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw głośnomówiący NOKIA


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś sposób żeby uciąć/zdemontować/urwać/wyrzucić odstające mocowanie do telefonu NOKIA ? Nigdy nie używam i nie będę tego używał a szpeci i przeszkadza.

Z tego co zauważyłem to coś jest zespolone na stałe i boję się, że jak to wyrwę to zostanie dziura..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia tego zestawu, ja miałem kiedyś zestaw nokia w poprzednim aucie, ale nie pamiętam dokładnie jak było zamocowane. Chyba była śruba.

Z tego co zauważyłem to coś jest zespolone na stałe i boję się, że jak to wyrwę to zostanie dziura..

Obawiam sięże najprawdopodobniej będzie to przykręcone śrubą, więc dziura zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! A może masz adapter do tego zestawu. Chodzi mi o nokie 6310i

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 27-02-2007, 10:57 ]

widze ze kolega ma w d.. nasze forum i nie chce zapoznac sie z regulaminem.Nastepne posty beda kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rozkręcić ten adapter. Przypuszczam, że wystarczy odkręcić te śruby zaznaczone na czerwono. O ile są śruby mocujące ten adapter do konsoli samochodu, to moim zdaniem znajdują się w tych okolicach , gdzie zaznaczyłem czarnymi kreskami.

Ps. Ja miałem całkiem inne mocowanie.

nokia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradziłem już sobie z demontażem...

niestety zostają duże dziury i na razie nie mam pomysłu jak to zamaskować..i zakręciłem spowrotem..

Pozbycie się tego uchwytu z mojej A4 było pierwszą rzeczą, o której wyrezaniu pomyślałem zaraz po zakupie. Niestety jedynym wyjściem jest wymiana całego tunelu środkowego. Na allegro do kupienia w cenach od 50PLN - 300PLN. Musisz uważać na odcień plastiku bo jest ich kilka i przy kiepskich zdjęciach na aukcjach można się pomylić. Tunel bez uchwytu, w stanie bardzo dobrym (kilka drobnych rysek po bokach) udało mi się kupić za 50PLN ale to była na prawdę okazja bo koleś nie orientował się w cenach. Oryginalny tunel z uchwytem sprzedałem po tygodniu za 99PLN :) Operacja wymiany jest dosyć skomplikowana ale mam dokładny tutorial co i jak rozkręcić. Kilka ładnych godzin roboty. Jakby co to uderzaj na priv po szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...