Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek


Przemek_Aberdeen

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem kilka postów i nie znalazłem odpowiedzi co do mojego problemu , walcze już drugi tydzień i nic .

Mianowicie kupiłem audi a4 b5 1.9tdi 2000 rocznik nie działały oba kluczyki przy zakupie robiłem różne próby kodowania ale sie nie powiódły , podpnałem vaga ale nie zabardzo czaje co i jak z nim widziałem że żaden z kluczyków nie jest przypisany do auta i vag nie może znaleźć modułu komfortu . Mam ograniczone możliwości z vagiem działa tylko pod xp może jakieś porady co moge z tym zrobić, bo w serwisie powiedzieli że koszt to około £200 1/3 ceny auta więc podziękowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zczytac pin z licznika (immo) i dodac kluczyk. Jest temat opisany dorobienia kluczykow - idealny i pieknie zrobiony - opcja szukaj i masz.

Do tego,moze zostane skarocny,forum daje prawie na tacy co i jak ale jezeli obce sa Ci podstawowe narzedzia jak vag to pozostaje Ci serwis.

A co do komfortu to vagiem go nie znajdziesz - bo a4 b5 nie mialy

A jeszcze pytanie dodatkowe nie dzialaja kluczyki czy piloty,auto odpala,jezdzi?

Edytowane przez piter-eg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odpala ze wszystkich kluczyków nawet z plastikowego nie działa tylko centralny. Dzięki będę szukał dalej jak mi pozwoli żona bo już spędziłem przy tym problemie ze 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kluczyki masz dodane - zapominasz o vag-u (w sensie fodawania kluczykow).

Pytanie nastepne,nie dziala Ci centralny z wkladki czy z pilotow? Jezeli z wkladki to boczek na bok i sprawdzasz drzwi (styki w srodku,kable na "zamknieciu" drzwi,oslona slupka - tam gdzie dzwignia od maski).

Vagiem mozesz sprawdzic bledy w centralnym.

Dodanie pilotow tez jest opisane. Jeden kluczyk w stacycje na zaplon, kolejne we wkladke drzwi i prawo,lewo - i przycisk na pilocie.

Jezeli zupelnie nie dziala centralny to pompka od centralnego jest w bagazniku - ale w sumie to tez juz bylo.

Tyle,ze zle nazwales problem,nie oba kluczyki,a oba piloty/centralny (bo niestety nie wiadomo co Ci nie dziala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...