Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam w posiadaniu radio 2 din chinskie no ale na poczatek musi wystarczyc navi bt itp mam obecnie radio ori 1 din ale zakupilem wszystkoe kostki przejsciowki itp i podlaczylem w celu sprawdzenia a radio wogole nie reaguje niema praduzadnej reakcji. Co jest nie tak szukalem troche i znalazlem cos o dodatkowym plusie ale nic z tego nie rozumiem gdzie co i jak dodac. Prosze o pomoc doswiadczonych forumowiczow

Opublikowano

W radiu masz zasilanie stałe, czyli plus z akumulatora po bezpieczniku, oraz plus po stacyjce. żeby radio odpaliło musisz podlączyć oba plusy. W b6 jest o tyle źle że ciężko zdobyć plus po stacyjce. Ori radio sterowane jest CANem i to z niego bierze informacje o przekręceniu stacyjki co w efekcie skutkuje włączeniem sie radia. Wiec albo zostaje ci zmostkować plus po stacyjce z głównym plusem albo ciągnąć dodatkowy kabel ze stacyjki.

Opublikowano

zrobiłbym Ci fotke jak to ma wyglądać ale nie mam kluczy od radia poproś chłopaków o fotke to bedziesz wiedział o co chodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok ale co dokladnie gdzie mam szukac tego plusa glownego i tego ze stacyjki czy to jest moze w kostce dolaczonej do radia??

No fotka mysle ze by mi wiele pomogla:-P. Ma ktos moze ??

Opublikowano

musisz znaleźć stały plus idący do radia, i podłączyć go jeszcze do (pewnie pomarańczowego kabelka) odpowiedzialnego za sterowanie radiem

Opublikowano
  • Autor

Ok ale w kostce dolaczonej do radia czy w kostkach od samochodu??

Opublikowano

w kostce od radia masz pomarańczowy kabel, poszukaj go

Opublikowano
  • Autor

Mam

Brake - jest oznaczony

Opublikowano

teraz połącz go z czerwonym

Opublikowano
  • Autor

Ok czyli caly zabieg odbywa sie w kostce dzieki wielkie za pomoc moze jeszcze dzisiaj sie za to zabiore i zmostkuje to dam znac

Opublikowano

to nie ten


na nim będzie pisać - memory

Edytowane przez Michał139

Opublikowano
  • Autor

Kierwa niemam takiego jak memory mam 2 kabelki brake, i po jednym: ill+, key-1, whell gnd, key-2, amp-sw, i tyle

Z tych wolnych kabelkow

Opublikowano

zrób zdjęcie tych kabelków


i daj więcej danych tego radia

Opublikowano

prawdopodobnie bedzie to ill+

Opublikowano

połącz dwa kabelki czerwony z żółtym, idące z wtyczki radia do gniazda z samochodu

Opublikowano
  • Autor

To mam je wypiac oba i laczyc w jeden czy wystarczy poprostu polaczyc kawalkiem kabla ??

Opublikowano

połącz kawałkiem kabla powinno ruszyć radio, nie wypinaj żadnego

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie dziala co prawda sie wlaczylo i sie wylaczyc niechce ale do tego sobie spokojnie dojde jeszcze raz dziekuje

Opublikowano

to musisz poszukać w instrukcji lub poszukać przycisku power :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.