-
jakie oznaczenie przeplywomierza a4 b6 1.8t avj?
Dziekuje;-)
-
jakie oznaczenie przeplywomierza a4 b6 1.8t avj?
Szukam przeplywomierza do wyzej wymienionego auta bo w swoim mam wsadzony od innego modelu takze niemam skad zaczerpnac tej wiedzy a w aso odsylaja mnie do stronki gdzie zeby sprawdzic numer katalogowy musze zaplacic moze ktos akurst orientuje sie i wymienial przeplywomierz w takim samym modelu??? Albo wie gdzie sprawdzic to po numerze nadwozia??? Prosze o pomoc
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Dzieki wielkie dziala co prawda sie wlaczylo i sie wylaczyc niechce ale do tego sobie spokojnie dojde jeszcze raz dziekuje
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
To mam je wypiac oba i laczyc w jeden czy wystarczy poprostu polaczyc kawalkiem kabla ??
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
http://zapodaj.net/af00cad74e516.jpg.html <a href=http://zapodaj.net/36e50e76ba3f3.jpg.html>20160325_222204.jpg</a>
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Kierwa niemam takiego jak memory mam 2 kabelki brake, i po jednym: ill+, key-1, whell gnd, key-2, amp-sw, i tyle Z tych wolnych kabelkow
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Ok czyli caly zabieg odbywa sie w kostce dzieki wielkie za pomoc moze jeszcze dzisiaj sie za to zabiore i zmostkuje to dam znac
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Mam Brake - jest oznaczony
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Ok ale w kostce dolaczonej do radia czy w kostkach od samochodu??
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Ok ale co dokladnie gdzie mam szukac tego plusa glownego i tego ze stacyjki czy to jest moze w kostce dolaczonej do radia?? No fotka mysle ze by mi wiele pomogla:-P. Ma ktos moze ??
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
Witam mam w posiadaniu radio 2 din chinskie no ale na poczatek musi wystarczyc navi bt itp mam obecnie radio ori 1 din ale zakupilem wszystkoe kostki przejsciowki itp i podlaczylem w celu sprawdzenia a radio wogole nie reaguje niema praduzadnej reakcji. Co jest nie tak szukalem troche i znalazlem cos o dodatkowym plusie ale nic z tego nie rozumiem gdzie co i jak dodac. Prosze o pomoc doswiadczonych forumowiczow
-
a4 b6 1.8t AVJ nietypowy blad katalizator
Witam jak w temacie audi a4 b6 2001 1.8t avj odrazu zaznaczam ze szukalem na forum i jest wiele podobnych tematow ale kazdy jest rozwiazany a moj nadal nie a mianowicie wyskoczyl mi czek po podpieciu kompa wyszedl blad 2 sady lambda i katalizatora okazalo sie ze katalizator jest pusty srodek zostal usuniety i mam sama puszke pierwszy mechanik zaslepil sade czek zgasl po paru kilometrach znowu sie zaswiecil wzroslo spalanie i moc tez podupadla drugi mechanik wstawil reduktor do sady ale to rowniez nie pomoglo czek po wykasowaniu po kilku kilometrach wraca i nikt z okolicznych mechanikow niewie co z tym zrobic poza zalozeniem nowego katalizatora i tu moje pytanie czy jest jakis sposob zeby to obejsc i nie kupowac kata?? A jesli nie to czy zamiennik za 500zl bedzie dobrze dzialal chlop daje 12 miesiecy gwarancji ale to troche malo... Jeden gosc mowil mi zebym zaczipowal silnik na 180 bo mam 150 i to podobno eliminuje dzialanie drugiej sondy i pomija kata calkowicie ale niewiem czy to prawda dlatego tez zwracam sie do was bo niechce nieudanie wyrzucic pieniedzy a chce usunac czeka i cala usterke prosze o pomoc Dodam ze mam gaz
-
a4 b6 1.8t AVJ nietypowy blad katalizator
Witam jak w temacie audi a4 b6 2001 1.8t avj odrazu zaznaczam ze szukalem na forum i jest wiele podobnych tematow ale kazdy jest rozwiazany a moj nadal nie a mianowicie wyskoczyl mi czek po podpieciu kompa wyszedl blad 2 sady lambda i katalizatora okazalo sie ze katalizator jest pusty srodek zostal usuniety i mam sama puszke pierwszy mechanik zaslepil sade czek zgasl po paru kilometrach znowu sie zaswiecil wzroslo spalanie i moc tez podupadla drugi mechanik wstawil reduktor do sady ale to rowniez nie pomoglo czek po wykasowaniu po kilku kilometrach wraca i nikt z okolicznych mechanikow niewie co z tym zrobic poza zalozeniem nowego katalizatora i tu moje pytanie czy jest jakis sposob zeby to obejsc i nie kupowac kata?? A jesli nie to czy zamiennik za 500zl bedzie dobrze dzialal chlop daje 12 miesiecy gwarancji ale to troche malo... Jeden gosc mowil mi zebym zaczipowal silnik na 180 bo mam 150 i to podobno eliminuje dzialanie drugiej sondy i pomija kata calkowicie ale niewiem czy to prawda dlatego tez zwracam sie do was bo niechce nieudanie wyrzucic pieniedzy a chce usunac czeka i cala usterke prosze o pomoc
-
A4 B6 1.8t 2001 Głośniki jakie sprawdzic marke nagłosnienia?
Witam pytanie pewnie głupie ale jestem zielony jeszcze na tyle ze niewiem jakie posiadam nagłosnienie w swoim A4. Na tyle mam suba jtb i małe głosniki w dzwiach tez sa tak oznakowane, natomiast wszyscy twierdza ze to nagłosnienie bose jak to dokładnie sprawdzic bo chce wymienic radio i musze dokupic prewody odpalajace tył tylko do bose sa inne a do innych zestawow inne. Prosze o pomoc!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, prosto z Lublina posiadam A4 B6 1.8t 2001r. Chce sie tu nauczyc zycia w zgodzie ze swoim samochodem;-) z gory dziekuje za wszelka pomoc
EnD
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta