-
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Witam Serdecznie, poproszę o rozkodowanie VIN jaki kod Lakieru, Wlepki nigdzie w aucie nie ma.. A trzeba drzwi wymienić... WAUZZZ8EZ1A010218 Z góry dziękuję.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Ok Dzięki, dzisiaj właśnie tak poszarpywal przy gazowaniu podczas robienia logów,.i właśnie jak pisales o tych stukach, to raz błąd mi wyskoczyl Spalanie Stukowe G61 za wysokie. Ale znaczne od przeplywki i od sprawdzenia do lotu.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Po wykasowaniu bledow, ponowne logi: Dynam Benzyna http://vaglogi.pl/log-002_033_Nv1X3.html http://vaglogi.pl/log-115_118_vfo45LH.html http://vaglogi.pl/log-002_033_1XdJ2I.html Stayczny : http://vaglogi.pl/log-001_032_ZA1wc.html Dzieki:)
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Dobrze, jutro Reaplay
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Nie Kasowalem, zostawilem z błędami, a jak z Turbina?
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Jedna nieszczelność zlokalizowalem, zrobiona przed logami, czyli jeszcze gdzieś ucieka. Tragedia z Turbo ? Przrplywka, i co tam jeszcze może być? Autko zakupione i tak walcze.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Specjalistow. od pewnego czasu wyskakuja o to takie błedy, postanowilem wykonac poszczegolne logi, Poprosze o ocene. Control Module Part Number: 8E0 906 018 B Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0003 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: WAUZZZ8EZ1A010218 AUZ6Z0Y0025895 3 Znalezione: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-00 - - 17947 - Clutch Pedal Switch (F36): Implausible Signal P1539 - 35-00 - - 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 35-10 - - - Intermittent poprosze o ocene logow: auto posiada gaz, ale logi robilem benzynce: http://vaglogi.pl/log-002_033_115_118_020_031_xvKZC4.html http://vaglogi.pl/log-001_032_f74MiG.html Dziekuje Moc w forumowiczach!
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Jeszcze w Piątek zrobię te logi tak jak powinny byc i wrzuce ponownie, bo kurka po mieszały mnie sie
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Dolot Powietrza, może być winowajaca Pompa SAI? Bo zaczyna już mi gwizdac. O to pomału już znaczne szukać przeplywki.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Specjalistow. od pewnego czasu wyskakuja o to takie błedy, postanowilem wykonac poszczegolne logi, Poprosze o ocene. Control Module Part Number: 8E0 906 018 B Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0003 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: WAUZZZ8EZ1A010218 AUZ6Z0Y0025895 3 Znalezione: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-00 - - 17947 - Clutch Pedal Switch (F36): Implausible Signal P1539 - 35-00 - - 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 35-10 - - - Intermittent poprosze o ocene logow: auto posiada gaz, ale logi robilem benzynce: http://vaglogi.pl/log-002_033_115_118_020_031_xvKZC4.html http://vaglogi.pl/log-001_032_f74MiG.html Dziekuje Moc w forumowiczach!
-
Taśma Kierownicy
Witam Panowie, Posiadam taśmę o numerach E0953541A z czujnikiem kąta skrętu 002044 00, niestety muszę wymienić całość i nie daleko mnie mogę dostać taka sama taśmę tylko ze sie różni końcowa Litera jest "C" czujnik kata skrętu ma numer taki sam. I pytanko czy podpasuje tasma z końcowa Literka C. Pozdrawiam.
-
Po wymianie Prawego zacisku ,zaczął grzac się lewy.
Część Forumowicze, Pasjonaci, otóż kiedyś wymienialem pompę hamulcowa bo grzaly wszystkie kola, później juz było wszystko w porządku, i pewnego razu zobaczyłem prawe kolo się grzeje, zajrzalem do zaciska cos spawane było, mowie trzeba wymienić caly zacisk, po wymianie zacisku, odpowietrzeniu go, przystapilem do jazdy probnej, i patrze kolo się nie grzeje, ale za to zaczęło lewe trzymać ze aż pali tarcze, powiedz czy wszystkie kola odpowietrzyc, po wymianie tego jednego zacisku? Czy jeszcze cos zrobić? Pozdrawiam. Czekam na odpowiedz. Audi a4b6 1.8t 2000r Sedan. Pozdrawiam
-
Wyciek oleju z kompresora klimatyzacji
Dobry Doktor od klimy , ogarnie temat, uszczelnienia są wymienne, gorzej jak doszło do jakiegoś pekniecia obudowy. Powodzonka !
-
Niskie ciśnienie podczas pracy klimatyzacji a4 b6
Niech sprawdza odpływ skroplin , czy woda nie stoi w parowniku, i wymienić filtr kabinowy, bo pewnie nie był zmieniany. Pozdrawiam.
-
Sprężarka klimatyzacji włącza dopiero się po dodaniu gazu
Jak napięcie? Bardziej bym obstawial malo czynnika, chyba ze sie myle, bo napiecie jest stale do kompresora z tego co pamiętam, a mechanik może pokazywał ciśnienia.
Robert1987
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta