Treść opublikowana przez Robert1987
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Witam Serdecznie, poproszę o rozkodowanie VIN jaki kod Lakieru, Wlepki nigdzie w aucie nie ma.. A trzeba drzwi wymienić... WAUZZZ8EZ1A010218 Z góry dziękuję.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Ok Dzięki, dzisiaj właśnie tak poszarpywal przy gazowaniu podczas robienia logów,.i właśnie jak pisales o tych stukach, to raz błąd mi wyskoczyl Spalanie Stukowe G61 za wysokie. Ale znaczne od przeplywki i od sprawdzenia do lotu.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Po wykasowaniu bledow, ponowne logi: Dynam Benzyna http://vaglogi.pl/log-002_033_Nv1X3.html http://vaglogi.pl/log-115_118_vfo45LH.html http://vaglogi.pl/log-002_033_1XdJ2I.html Stayczny : http://vaglogi.pl/log-001_032_ZA1wc.html Dzieki:)
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Dobrze, jutro Reaplay
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Nie Kasowalem, zostawilem z błędami, a jak z Turbina?
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Jedna nieszczelność zlokalizowalem, zrobiona przed logami, czyli jeszcze gdzieś ucieka. Tragedia z Turbo ? Przrplywka, i co tam jeszcze może być? Autko zakupione i tak walcze.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Specjalistow. od pewnego czasu wyskakuja o to takie błedy, postanowilem wykonac poszczegolne logi, Poprosze o ocene. Control Module Part Number: 8E0 906 018 B Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0003 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: WAUZZZ8EZ1A010218 AUZ6Z0Y0025895 3 Znalezione: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-00 - - 17947 - Clutch Pedal Switch (F36): Implausible Signal P1539 - 35-00 - - 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 35-10 - - - Intermittent poprosze o ocene logow: auto posiada gaz, ale logi robilem benzynce: http://vaglogi.pl/log-002_033_115_118_020_031_xvKZC4.html http://vaglogi.pl/log-001_032_f74MiG.html Dziekuje Moc w forumowiczach!
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Jeszcze w Piątek zrobię te logi tak jak powinny byc i wrzuce ponownie, bo kurka po mieszały mnie sie
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Dolot Powietrza, może być winowajaca Pompa SAI? Bo zaczyna już mi gwizdac. O to pomału już znaczne szukać przeplywki.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Witam Specjalistow. od pewnego czasu wyskakuja o to takie błedy, postanowilem wykonac poszczegolne logi, Poprosze o ocene. Control Module Part Number: 8E0 906 018 B Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0003 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 63351 Additional Info: WAUZZZ8EZ1A010218 AUZ6Z0Y0025895 3 Znalezione: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-00 - - 17947 - Clutch Pedal Switch (F36): Implausible Signal P1539 - 35-00 - - 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich P1137 - 35-10 - - - Intermittent poprosze o ocene logow: auto posiada gaz, ale logi robilem benzynce: http://vaglogi.pl/log-002_033_115_118_020_031_xvKZC4.html http://vaglogi.pl/log-001_032_f74MiG.html Dziekuje Moc w forumowiczach!
-
Taśma Kierownicy
Witam Panowie, Posiadam taśmę o numerach E0953541A z czujnikiem kąta skrętu 002044 00, niestety muszę wymienić całość i nie daleko mnie mogę dostać taka sama taśmę tylko ze sie różni końcowa Litera jest "C" czujnik kata skrętu ma numer taki sam. I pytanko czy podpasuje tasma z końcowa Literka C. Pozdrawiam.
-
Po wymianie Prawego zacisku ,zaczął grzac się lewy.
Część Forumowicze, Pasjonaci, otóż kiedyś wymienialem pompę hamulcowa bo grzaly wszystkie kola, później juz było wszystko w porządku, i pewnego razu zobaczyłem prawe kolo się grzeje, zajrzalem do zaciska cos spawane było, mowie trzeba wymienić caly zacisk, po wymianie zacisku, odpowietrzeniu go, przystapilem do jazdy probnej, i patrze kolo się nie grzeje, ale za to zaczęło lewe trzymać ze aż pali tarcze, powiedz czy wszystkie kola odpowietrzyc, po wymianie tego jednego zacisku? Czy jeszcze cos zrobić? Pozdrawiam. Czekam na odpowiedz. Audi a4b6 1.8t 2000r Sedan. Pozdrawiam
-
Wyciek oleju z kompresora klimatyzacji
Dobry Doktor od klimy , ogarnie temat, uszczelnienia są wymienne, gorzej jak doszło do jakiegoś pekniecia obudowy. Powodzonka !
-
Niskie ciśnienie podczas pracy klimatyzacji a4 b6
Niech sprawdza odpływ skroplin , czy woda nie stoi w parowniku, i wymienić filtr kabinowy, bo pewnie nie był zmieniany. Pozdrawiam.
-
Sprężarka klimatyzacji włącza dopiero się po dodaniu gazu
Jak napięcie? Bardziej bym obstawial malo czynnika, chyba ze sie myle, bo napiecie jest stale do kompresora z tego co pamiętam, a mechanik może pokazywał ciśnienia.
-
Błąd czujnika stopu
Jeszcze tego nie testowalem, a dobrze zakodowales pompę ABS? A hamulce ci trzymały wszystkie czy np na krzyż? Pompa ABS Lubi blokowac hamulce na krzyż , Serwo mi jak padło to raz trzymało wszystkie, a raz nie, mogłem jechać z 5 km, wszystko było dobrze, mocniej przychamowalem i już trzymało. A podpinales sie teraz Vagiem po Wymianie Serwa ? Pewnie jakiś błąd widzi . w Absie
-
Błąd czujnika stopu
Tak samo mialem jak ty kolego Serwo zmienilem i mi pomogło :). Ale również pala mi sie ABS , ESP, tylko błąd Czujnika skrętu. Powodzonka !
-
Klimatyzacja A4 B8 chłodzi bardzo słabo
To trochę spory ubytek, ale powinno chłodzić.
-
audi a4 b6 2.0 alt blad 17536 uboga mieszanka
Gdzieś juz był poruszany temat na forum, twoj błąd w temacie co link podam , lekturka na wieczór przy piwku.
-
Klimatyzacja A4 B8 chłodzi bardzo słabo
Jak chodzi o ubytek, to nie wiadomo kiedy miales napelniana klime pierwszy raz, jak z 5 lat temu to możliwy ze ubytek taki może byc, pparu latach czynniki z postaci ciekłej przechodzi na lotna, i może wtedy słabiej chłodzić. Ale na pewno nie cały. Na masce masz naklejke ile powinno być czynnika. W sumie na probe dawalismy 300g/400 aby sprawdzać szczelność, i chlodzila super. Druga sprawa, na manometrach dobry serwisant dojrzy ze kompresor nie wydaje, i wtedy może słabiej chłodzić. Chłodnica(skraplacz) sie nie zapycha, tylko filtr przy skraplaczu, może być zabity, i wtedy tez zobaczy na manometrach podciśnienie sie robi. Musisz pojechać do zakładu który sie zajmuje klimatyzacja samochodowa. Jeszcze ci mogę pod powiedzieć, byś przy trzymał dłużej na 2.5 tys obrotów przez dłuższa chwile i zobaczył jak chłodzi. Jeszcze jest dysza , która tez może być zapchana. Pozdrawiam. Powodzonka.
-
Klimatyzacja A4 B8 chłodzi bardzo słabo
Część z tego co opisujesz to Pres (Czujnik) Wysokiego Cisnienia Ci rozłącza Układ, aby od ciśnienia się nie rozszczelnil, podpowiem jeszcze jak ogarniesz Presa( czujnik) sprawdź czy wentylator Dziala. I jak Dave pisze to niech sprawdza Ciśnienia . Powodzonka !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczęśliwych i nie szczęśliwych posiadaczy Audi !:D Mam na Imię Robert, wczesniej posiadalem Vectre C, aż jakiś AS postanowił mo czołowo wyjechać. Od paru miesięcy jestem Posiadaczem Audi a4 b6 1.8T 150km i jak na razie autko zaskakuje pod względem wpinania w komputer :D. Pozdrawiam. Miłego Dzionka