-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
W zeszłym tygodniu wymieniałem kompletny rozrząd. Znajomy, który od lat jest w temacie, ostatnio polecał INA. W tych, w których wymieniał rozrząd, nie wróciły z żadnymi problemami. Zestawy od INA z pompą wody to koszt około 550 zł.
-
audi adaptive light uszkodzony (zdjęcie)
Temat się przydał. Duży plus dla autora i kolegów, którzy pomogli Mam w tej chwili dokładnie taki problem. Spaliła się żarówka H7 od doświetlania zakrętów w prawym reflektorze bixenonowym. Wyjąłem sam reflektor - bez zrzucania zderzaka, bez odłączania grubego przewodu do xenonu. Jest go na tyle zapasu, że spokojnie można dostać się do żarówki H7. Od razu wymieniłem też żarówkę H7 z lewej strony (już bez wyjmowania reflektora). Problemem jest błąd, który ciągle się wyświetla oraz to, że doświetlenie nie działa (co jest zapewne wynikiem istniejącego błędu ?) Ktoś w Krakowie/okolicach jest w stanie mi z tym pomóc? Nie mam VCDSa... Sprawa załatwiona....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie szkodzi Mundur, inna fura = obcy człowiek Na szczęście zaczepka czysto przyjacielska, bo auto rzuciło mi się w oczy już przed rondem Dywizjonu 308 Kiedyś jeszcze na pewno pojawię się na spocie, na razie pauzuję z uwagi na rodzinkę... Pozdrawiam!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
... i jeszcze dbają o naszą Planetę ? ??
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dzięki. Te tarcze też biorę pod uwagę.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Czyli radzisz, że jeżeli miałbym brać tarcze Brembo to z innymi klockami? np. Ferodo?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Szczerze powiem, że w poprzednim aucie (nomen omen A3 8P) za namową znajomego założyłem Textar-y przód+tył (tarcze i klocki), szału nie było... - w porównaniu ze wcześniejszymi TRW/ATE. Powiem więcej, odniosłem wrażenie, że więcej pylą (ślady, brud na obręczach kół był zdecydowanie bardziej widoczny), a po jakimś czasie pojawiły się delikatne piski... Być może trafiłem na gorszą partię, etc., ale niesmak pozostał Zawsze wydawało mi się, że Brembo jest dobrze zorientowane na tym rynku. Ale teraz konkurencja jest naprawdę niezła... Stąd moje wątpliwości.
-
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Witam. Panowie czeka mnie wymiana przednich tarcz i kloców hamulcowych... Wiem, że oryginalne 314 to "czarna rozpacz", ale póki co musi tak zostać. Na pewno wrócę do tematu 320 lub większych, ale to w swoim czasie. Sklepy, do których pisałem polecają zestawy: Textar (563zł); ATE (654zł) lub Brembo (490zł) - pytanie skąd taka rozbieżność w cenach? Co wybrać? Albo co innego polecacie? Z góry dziękuję za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to frekwencja dzisiaj mała nawet bardzo mała...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj spot aktualny???
-
Klimatyzacja A4 B8 chłodzi bardzo słabo
Witajcie. Jutro wyjazd nad morze a dzisiaj zauważyłem, że klima nie chłodzi tak jak powinna... :| Serwisy klimy w Krakowie i okolicach o tej porze na pewno nie działają, a nawet jeśli to są pewnie kolejki... Klima chłodzi ale baaardzo słabo. Co radzicie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lokalizacja super (też jest KFC ) no i tam jeszcze się nie płaci... ale też dużo ludzi i często widziałem spoty innych marek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To wezmę jednak te bilety Jak i gdzie się umawiamy?