Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia drzwi pasażera


A4CCH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem znikło mi podświetlenie drzwi pasażera (ta czerwona lampka) a wraz z nim ta co świeci na nogi po otwarciu drzwi. Tylko od strony pasażera.

Po otwarciu drzwi podsufitka normalnie się zapala oraz gaśnie.

Wczoraj wieczorem te światełko na nogi również po otwarciu troszkę przerywało, potem normalnie, rano z 3x otwarte drzwi i brak wszystkiego ... Co to może być ? Żarówka, jedna się przepaliła i druga wtedy też nie świeci ? Bezpiecznik jakiś ? (jak tak to wiecie który?) Bo jakieś uszkodzenia kabla są mało prawdopodobne ... I jak się dobrać do tych żarówek ? Co muszę rozbierać (komplet fabryczny, wszystkie obudowy na miejscu) W tylnych drzwiach od tej strony również wszystko jest ok, tylko te jedne. Pomierzone, obie żarówki całe, masa jest, prądu brak. Przewody raczej całe, pod tą gumą gdzie drzwi się otwierają wygląda ok, ruszałem cała wiązką we wszystkie strony i ani na chwilkę nie błysło. Może nawaliło to gówienko w zamku. Idzie wymienić tylko ten element w zamku czy zamek do wymiany ? Bądz naprawianie tej płytki czy co tam siedzi.


CLICK

A to by rozwiązało problem ?

CLICK

Lub to ?

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na mikrostyk.

Jezeli chodzi o linki to zalezy od Ciebie i Twoich zdolnosci manualno-technicznych. Mikrostyk jest wymienialny. Latwiej jest caly zamek zmienic ale to kwestia kasy i czasu.

Zawsze moze sie okazac,ze to jeszcze cos innego ale raczej opis "jak w morde szczelil" do mikrostyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...