Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z szybami i szyberdachem ABC 95r.


ReluX92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem i nie znalazłem... potrzebuje schematu podłączenia szyberdachu najlepiej "łopatologicznie" ☺ jakiś baran przy odświeżaniu lakieru chlasnął kable przy lewym słupku. 4 kable 2 cienkie 2 grubsze.

Druga sprawa wydaje się być trudniejsza, po wymianie ślizgów okno kierowcy nie otwiera się automatycznie ani nie zamyka. Najgorsza część tej sprawy to to że okno się otwiera po zamknięciu. Jak juz dojedzie do końca to otwiera się na jakieś 10 cm i tak za każdym razem gdy podejmę próbę zamknięcia. Jak trzeba podrzucę jutro filmik jak to się odbywa.

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szybrem nie pomoge.

Co do okna - slizgi zle wsadzone albo szyba sie skosuje. Silniczki maja zabezpieczenie i jak przytnie sie szyba (reka w "swietle zamykania" albo zeskosuje) to ja cofa. Samo nie zamykanie to "adaptowales" silniczek?

Puszczasz sybe w dol i do goru.Z tym,ze trzymasz przycisk do konca i pare sek. wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Nie "adaptowalem". W weekend postaram się sprawdzić ślizgi. Mógłbyś opisać jak zaadaptować te okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz opisalem wyzej ;)

Zamykasz szybe trzymajac przycisk - jak sie zamnie trzymasz jeszcze pare sekund i juz - cala adaptacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Troszkę odkopie ale znalazłem o co chodzi... szyba skosuje delikatnie o kilka milimetrów :( Pytanie może banalne ale... nie wiem co mam zrobic żeby usunąć tę usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienic slizgi.

Kosztuja grosze w aso-kilkanascie zloty

A robisz to tak,sciagasz boczek,wyjmujesz szybe - wlasnie ze slizgow,a potem wymieniasz same slizgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja własnie wymieniłem ślizgi :/ wspomnę ze przed ta akcja były rozsypane i linka była luźna wiec ją nałożyłem od nowa... możliwe ze coś spieprzyłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...