Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poległem.... Brak możliwości ustawienia rezerwy a4 b6 adaptacja kanał 33


House

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu walczę z rezerwą w moim aucie. Wszystko zaczęło się od resetu zegarów. Większość już doprowadziłem do ładu i składu natomiast podczas ustawiania kanałów wpisałem w adaptacji w kanale 33 kod do adaptacji (ten 35.... który widać na zdjęciu) i od tego czasu zaczął się cyrk. Wartość wskoczyła automatycznie na 144 i nie ma możliwości jej zmiany. Widać wszystko na zdjęciach, można wpisać nową wartość, zapisać jednak mimo to nie przyjmuje kodowania. Ktoś może pomóc? Za podpowiedzi będę wdzięczny. Jest to o tyle uciążliwe, że nie mam praktycznie rezerwy, wskazówka schodzi do 1/4 wskaźnika i na tym kończy się zabawa. Nawet ustawienie wartości najniższych w kalibracji obu sensorów w baku nie powoduje opadnięcia wskazówki na pole rezerwy. Wskaźniki 100% sprawne.

dd099f9fbf.jpg

8a20503236.jpg

fad2f14728.jpg

f5cea7d808.jpg

42a6403df7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione było tak, że powiększone zostały zakresy i działało hm jako tako :P jednak nie jestem pewny czy to nie jest uszkodzony czujnik w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kodowaniem udało Ci się wrócić do odpowiednich wartości?Reset zegarów z jakiego powodu? Chciałbym ugryźć temat ale niewiem od czego zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset zegarów po wyjeciu bezpiecznika ;/ wszystkie wartosci udalo sie ustawic po za wspomnianym kanalem 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...