Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Orginalne radio


rafik5544

Rekomendowane odpowiedzi

Elo w mojej b7 pod siedzeniem u pasazera sa jakies kabelki najprawdopodobniej do radia,jak odpalam auto to na wyswietlaczu radia pisze mi phone czyli telefon a dzis jak odpalilem audi na wyswietlaczu radia caly czas pisalo phone dopiero jak zgasilem zniklo to phone i zaczelo grac radio,nie wiem jak to skonfigurowac z telefonem i czy to jest jakis zestaw glosnomowiacy czy cos hehe,moze ktos wie co z tym zrobic:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie dokładnie sa te przewody?

pod fotelem? pod tapicerką?

oryginalny moduł Bluetooth jest umiescowionu pod tapicerką pod nogamio pasażera

zrób jakies foty tych przewodów to wtedy łatwiej będzie zidentyfikować co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wejście pod telefon na słuchawki,jak podkaczam to pokazuje mi się coś na telefonie żeby skonfigurować urządzenie tylko nie wiem jak to dokładnie zrobić,a drugie wejście wygląda jak ładowarka tylko do tych starych modeli telefonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak jak mówię, to jest wejście aux do radia w samochodzie. i ładowarka do telefonu. Jak to podłączysz i włączysz mp3 w telefonie to powinna grać w głośnikach samochodu. Zamaist telefonu możesz podłączyć też MP3. No chyba że to faktycznie jest element jakiegoś zestawu głośnomówiącego lae nie sądzę bo wtedy miał byś gdzieś przyciski do obsługi tego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,tylko jak to skonfigurowac z telefonem,po podlaczeniu wyskakuje mi na tel cos ale nie da sie z tym nic zrobic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym to juz niestety nie pomogę. Jeżeli to wejście aux jest to po podłączeniu tego do telefonu dźwięk zamiast w głośniku telefonu powinien byc słyszany w głosnikach samochodu po ustawieniu w radiu samochodowym wejścia na AUX.

Jakie masz radio w samochodzie dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciśnij 2 razy przycisk CD na radiu i zobacz czy na wyświetlaczu radia pojawia się napis Exc Aux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz bez, a ja się pojawi na wyświetlaczu radia Exc Aux to podłącz telefon i włącz w nim jakąś MP3 powinna być słyszalna w głośnikach auta jeżeli to jest wejście aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie nie jest wejście aux albo nie jest zakodowane w radiu co jest mało prawdopodobne bo jak ktoś to dołożył to by pewnie zakodował też w radiu.

trzeba sprawdzić gdzie idą te kable? pewnie jest jakiś moduł do tego- może za radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,szkoda mi wydzierac całe radio,będę jeszcze coś kombinował a jak nic z tego to najwyżej nie będę wiedział do czego są te kabelki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...