Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem(y)


Korrki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie maniacy Audi, zanim przeje do sedna z góry przepraszam za moją nieaktywność ale jestem na studiach ( nie, nie jestem studentem prawa, bez obrazy dla nich) ale nie mam czasu na to by poświęcić już tyle czasu na moje auto co się na nim odbiło...

wracając do sprawy, jestem posiadaczem Audi z 95 r. silnik 1.8 ADR z automatyczną 4-stopniową skrzynią biegów

w czym problem? w tym że po uruchomieniu nie zawsze od razu zaczyna mocną trząś, można by powiedzieć że to silnik jakby nie był "przykręcony" dobrze ale nie, sprawdzałem to i wykazało ze to jest miejsce gdzie skrzynia łączy się z silnikiem. Nie wiem co to jest, a moim mieście praktycznie nikt z mechaników nie zna się dobrze na tym a do specjalisty mam prawie 90 km i wolę nie jechać w ślepo. Może ktoś z Was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? chcę jednocześnie zastrzec że sam silnik chodzi płynnie, a skrzynia automatyczna jak to w Audi, zmienia biegi jak marzenie

Pozdrawiam i Góry Dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie cieżki tekst.....

napiszę najkrócej jak sie da

coś sie do cholery trzęsie w miejscu łączenia silnika z skrzynią biegów, nie wiem co więcej można dodać

Edytowane przez Korrki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...